Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
I – nowe znajomości, nowy nauczyciel i... – opowiadanie
Stu, to nawet nie zostało poprawione:P A Ty o kontynuację pytasz...
"Pisanie to czary, woda życia, jak każdy akt twórczy. Woda nic nie kosztuje. Pijcie zatem. Pijcie i nasyćcie pragnienie. "
Stephen King
Odpowiedz
Reklama AdSense
Więc za dwa tygodnie problem sam się rozwiąże – zostanie przeniesiony do 'niepoprawionych' :)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Mam taki zamiar to kontynuować, bo cenię sobie konstruktywną krytykę i liczę na pomoc z Waszej strony.

Początkowo zakładałam, że to ma być opowiadanie o typowych perypetiach nastolatki, w świecie rzeczywistym. Jednak nie bardzo wydawało mi się to wciągające i postanowiłam pójść w kierunku "magii" (choć bardziej w klimatach takich, jak książka pt. "Cień wiatru" [C.R. Zafona])

Dodam tylko, że za nim jednak dodam większy fragment to najpierw przeczytam kilka wartościowych książek aby wzbogacić swoje ubogie słownictwo i nauczyć się poprawnie pisać. I z tego tytułu mam także prośbę. Czy możecie polecić mi jakieś ciekawe książki bądź autorów, wartych uwagi? W prawdzie mam poradnik pt. "Jak pisać" i zaglądam do niego, to i tak wolę najpierw poczytać masę książek zanim sama wezmę się do pisania.

Także poprawię to gdy już będę umiała więcej.
Odpowiedz
Interpunkcja na co dzień Elżbiety Wierzbickiej-Piotrowskiej.
Na podstawie tej publikacji opracowuję skróconą wersję poradnika na naszym forum.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Przecież ktoś wytknął Ci błędy. Siadasz i poprawiasz...
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
W wyniku nieprzewidzanej sytuacji (jaką są problemy rodzinne) oraz brak organizacji czasu, poprawienie tego tekstu jeszcze troche przesunie mi się w czasie. Zdradzę tylko, że nowa wersja została nieco inaczej zaplanowana i nie przypomina już mało oryginalnej fabuły ściągniętej "żywcem" z sagi o błyszczącym wampirze Edwardzie.
Nie mam ustalonej daty, ale w miare możliwości wprowadzę te poprawki w niedługim odstępie czasu.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Z twojego postu wnioskuję, że opowiadanie powstaje niemal od nowa. Jeśli cały tekst został przebudowany, to może lepiej będzie założyć nowy wątek?
Odpowiedz
Opowiadanie powstaje od nowa, ale bohaterowie są bez zmian, więcnie wiem czy powinnam założyć noy wątek.
Odpowiedz
No, ja za ciebie nie podejmę tej decyzji. W końcu to ty jesteś autorką :)
Odpowiedz
Dokładnie. nawet nie pomyślałam aby zakładać nowy wątek.:–)
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »