Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Przenosiny strony na nowy serwer
Jako Ekipa, wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że na aktualnym serwerze nasze forum nie wytrzymuje obciążenia przekraczającego ok. 15 użytkowników online, dlatego administracja wraz z całą resztą ekipy doszli do wniosku, że należy się przenieść na nowy, mocniejszy serwer. Jako, że oferty firmy, która aktualnie nas hostuje nie są zadowalające, głównie ze względu na ograniczenia równoległych połączeń do bazy danych, przeniesienie będzie wymagać fizycznego przesunięcia danych na inną maszynę hostującą, dlatego proces ten nie będzie aż tak krótki i dlatego, jako datę postawienia forum na nowym serwerze szacujemy 1 sierpnia 2012.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
I tak przyznam szczerze, że to dość późno. Myślałam, że przejdziemy na nowy serwer jeszcze pod koniec czerwca.
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Wszystko zależy od tego, kiedy uda się nawiązać porozumienie z OVH w kwestii zmiany usługi i czy w ogóle się uda, bo jeśli nie, to nowego serwera nie będziemy mieli wtedy do stycznia. A jeśli odpowiedzą dosyć szybko, to może i by się udało w pierwszej połowie lipca, ale to jest po prostu ruletka.
Wszystko może się tyle opóźniać, bo póki nie będę wiedział, że będzie można podpiąć domenę pod nowy serwer, to nie będę go zamawiał. I wiesz jak to jest, czas realizacji przelewu, wykonania zamówienia, sraty-taty.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
To jak z operacją chirurgiczną – trzeba trochę pocierpieć, żeby później było lepiej. :)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Taa... I wszystko sprowadza się do zasranej biurokracji :/
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Dostaliśmy zielone światełko. Admini, napiszcie do mnie, na kiedy moglibyśmy przesunąć przenosiny i będziemy działać.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
No i dzisiaj trochę przedwcześnie, ale przenieśliśmy się na nowy serwer. Liczę na to, że dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej wykorzystać zasoby naszego forum :)
~Yami
Odpowiedz
Ooo, czyli możemy rozruszać forum... :D
Odpowiedz
No coś możemy, ale to "przedwcześnie" okupiliśmy trochę drogo :/
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
A bo ja wiem? Mnie zszedł z listy tylko jeden polecany i poprawki do tekstu poszły się [cenzor]. Ale wszystko się nadrobi, a polecanych jeszcze wpadnie i milion. ;d
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »