Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Czy twoim zdaniem wprowadzenie VIP? to dobry pomys??
Tak, no jasne!
28.57%
2 28.57%
Nie, takowa funkcja jest nam zb?na.
71.43%
5 71.43%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
Ranga VIP
Czy waszym zdaniem powinniśmy mieć rangę VIP, która byłaby przyznawana użytkownikom jako nagroda na jakiś okres czasu (tydzień, miesiąc, etc.)?
Reklama AdSense
I z czym by się to wiązało?
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Oczywiście z kolorem. Co do reszty dostępnych funkcji, oczekuję propozycji, żeby nie było, że sam podejmuję decyzje.
Znowu rozczłonkowanie forum na tych "zwykłych" i tych "vip", których pewnie będzie więcej albo tyle samo. Taki mini forumowy rasizm z kolorowymi.
Dlatego własnie pytam o waszą opinię.
Na cholerę? Jak ktoś jest na prawdę związany z forum, który zasługuje, to ma taka fajna różową rangę – przyjaciel forum.
Dostanie vipa, by zaraz go stracić – głupota.

Ew. Jak wygra ktoś konkurs, to można dać odznaczenie, jakąś obrazkową rangę. Cos ala torg adwards.
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Reklama AdSense
Również jestem za tym, aby pod (obok) nicku dać belkę, gwiazdkę, oznaczenie, obrazek, tytuł lub coś tego typu. Na pewno nie kolor. No i nie VIP – to nie potrzebne. Ja raczej dawałbym jakieś wyróżnienie dla np. forumowicza miesiąca / tygodnia. Albo jak kolega wyżej zaproponował – za wygranie konkursu. Lub za najlepszą wypowiedź albo opowiadanie. Na pewno coś wymyślisz :)
Torg awardsy najbardziej sensowne. Albo tygodniowy bonus na widzenie niewidzialnych. Coś tędy, taki bajer, który nie wyróżniałby ponad normalnych userów.
Aha, rozumiem.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
I ja się zgodzę, chociaż "widzenie niewidocznych" jest głupim pomysłem, z racji małego zapotrzebowania. Wybacz, Jamiś.

Jeżeli walniesz Vip'a, zrobisz kolejny krok w stronę sławetnej Literki.
Take my mind and take my pain
And heal

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości