Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
List do Św. Mikołaja.

Drogi Mikołaju!

Piszę do Pana, bo tak bardzo... Tak bardzo chciałabym dostać misia... Takiego dużego! Żeby był większy ode mnie. Zawsze takiego pragnęłam. Mogłabym się do niego tulić, całować, chować za nim, kiedy będzie mi źle. Wie Mikołaj, co mam na myśli, prawda? Bo czasami człowiekowi brakuje miłości. Nawet takiemu małemu jak ja. I nawet, jeśli mówią, że dziecko nic nie rozumie. My widzimy więcej, niż inni myślą, że widzimy!
Proszę Pana... Czy zostaje Pan czasem sam? Kiedy wcale tego nie chce? Czy czuje się Pan samotny? Opuszczony? Mimo żony i wszystkich skrzatów, które Panu pomagają? Bo ja tak bardzo często mam... Samotność jest straszna... A kiedy jest ciemno... Boję się jeszcze bardziej... Dlatego proszę o pieska. Żebym miała komu ufać...
Ja nie chcę lalek... Niech je Pan da tym, którzy naprawdę ich potrzebują, którzy nie mają. Tym dzieciom, które w ogóle nie mają rodziny. Albo mieszkają na ulicy. Czasem jak Pani Ula odprowadza mnie do szkoły, widzę takiego chłopca. Zbiera pieniądze na jedzenie. Może dałby mu Pan jakąś zabawkę? Ja i tak nie mam czasu, by się nimi bawić.
Wie Pan... Gdyby ktoś inny prosił o misia i pieska... I brakowało by Panu, żeby dać nam wszystkim... To ja nie chcę... Bo to nie jest aż takie ważne.
Tak naprawdę, chciałabym, żeby tatuś nie pił... I żeby mama wyzdrowiała.

Całuję,
Zuzia.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Ej no. To jest genialne. :D
Prawie się poryczałam przy końcówce.
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
Tak, to prawda. Chwyta za serce.
Pierwszy, który porównał oczy do gwiazd był poetą-geniuszem, każdy następny – grafomanem. ~ J. Kaczmarski
Odpowiedz
Sory, że odkopuję, ale to jest świetne :)
Takie słodkie i takie niewinne.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że odkopałeś, bo wcześniej sam tego nie widziałem.

Spoiler: '+18'
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Proste a chwyta za serducho!
Zapraszam na facebook'owy profil Listynoszy i bloga!
Kod:
www.listynosze.blog.pl
www.facebook.com/pages/Listynosze/536584849704587
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »