Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Tryby wyświetlania wątku
Poznaj męskie sekrety-Jan Bareja, Tomasz Justyniarski
Dlaczego mężczyźni zdradzają? Dlaczego nie potrafią okazywać uczuć? Co jest dla nich najważniejsze? Czego się boją?
"Poznaj Męskie Sekrety" to książka, w której kobiety znajdą odpowiedzi na powyższe pytania i wiele, wiele innych…
Dzięki lekturze przewodnika już nigdy nie dadzą się zaskoczyć mężczyznom. Nauczą się rozumieć męski punkt widzenia i przewidzieć zachowania obecnych czy potencjalnych partnerów. Będą mogły odbudować swój związek bądź umieć rozpoznać mężczyznę, z którym będą szczęśliwe.
Czytałam jest rewelacyjna każda kobieta powinna ją przeczytać a najlepsze jest to że będzie druga część.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Minus za sam tytuł. Ogromny minus. To wrzucanie do jednego wora praktycznie połowy ludzi stąpających po tym świecie. Nie jest napisane "Dlaczego niektórzy mężczyźni zdradzają?". Po prostu wychodzi na to, że każdy mężczyzna dopuszcza się zdrady. Nie wiem, co można opisać w takiej książce. Zdradza, bo nie jest spełniony w swoim związku lub nie kocha partnerki. Zaczynają mnie już denerwować poradniki i inne tego typu rzeczy. Jakby każdy był taki sam i na wszystko musiał mieć jeden, książkowy przepis. Nie przeczytałam i nic mnie do tego raczej nie przekona.
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Ponadto temat dosłownie ociera się o reklamę. Ale (chyba) nią nie jest, więc odpuszczę...
Też nienawidzę książek "Dlaczego kobiety najlepiej gotują", "Dlaczego mężczyźni są najwspanialsi", "Dlaczego wszystkie koty powinny być czarne; Właśnie, że tak! Nie, nie słucham was lalalala!"
Odpowiedz
Naxiu, Ty mój tak samo myślący Połówku, ach! <3<3<3
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
A pierdzielicie. Czasami fajnie wziąć w łapę pseudonaukowy bełkot i się cholernie pośmiać... :P

Wiadomo, wiele osób pragnie rozumieć otaczający nas świat. I każdy sobie rozkminia go na swój sposób. Psychologia to fajna dziedzina, ale niektóre tytuły żerują na naiwności. Przeczytam jak się będę nudził i wtedy rzucę moją oceną.
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Chcąc poznać sposób myślenia faceta, dla mnie najlepszym sposobem jest z nim pogadać. Nie o tym ile panienek przeleciał w swoim marnym życiu, tylko o wszystkim. Poznać go jako osobę, a przy okazji wyciągnąć pożądaną wiedzę.
Dla mniej odważnych oraz tych z pań, które uznają mnie za dokumentnie pojebaną i kwalifikującą się na psychiatryk, pozostają także książki napisane przez mężczyzn, najlepiej obyczajowe.
Sama jestem za tym, żeby porozmawiać, posłuchać i wyciągnąć z niego co się da, dla zainteresowanych w ten sposób można sobie całkiem fajnego męża znaleźć. ;)

Cd. owych piśmideł mówiących o tym jak zachować się przy facecie, dlaczego zdradzają i cholera wie co jeszcze. Bujdy na resorach! Z tego mam jedynie napad głupawki śmiechowej i nic więcej. Takie książeczki i poradniki piszą stare panny po czterdziestce, kobiety zgorzkniałe, skrzywdzone, najczęściej niespełnione podstarzałe dziewice, które nienawidzą facetów za to, że nie ma wśród nich księcia na białym koniu i z "orłem" w spodniach, bo księciuniu albo nie miał konia albo nie miał w spodniach.
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości