Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?
RejestracjaUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
[EOT] Podziemie Opowiadań i Google Chrome
#1
Wczoraj nasza strona była blokowana przez Google, względem wyświetlających się na niej reklam, które otrzymujemy od firmy CPMProfit. W związku z zaistniałym problemem w newsach na stronie CPMProfit czytamy:
Cytat:[Aktualizacja godzina 19:03] W dniu dzisiejszym przez lukę w oprogramowaniu phpmyadmin został umieszczony na stronie głównej serwisu niebezpieczny kod z zewnętrznego serwera. Kod był umieszczony jedynie na stronie głównej nie w reklamach, mimo to zdecydowaliśmy się na chwilowe ich wyłączenie. W ciągu 30 minut wznowimy ich wyświetlanie. Strona została zgłoszona do ponownej weryfikacji w centrum webmasterów firmy Google tak aby przeglądarka Chrome nie blokowała strony. Niestety nie mamy wpływy na to jak szybko przebiegnie ta weryfikacja (napewno powiadomimy o tym w panelu) Jeżeli obawiają się Państwo nieporozumień ze strony użytkowników proponujemy usunięcie kodu reklamy do czasu weryfikacji przez Google, a komunikat dla danej strony nie będzie się wyświetlał. Przewidujemy również rekompensatę w postaci podwójnego naliczania punktów przez 3 kolejne dni gdy tylko uporamy się z problemem.

[Aktualizacja godzina 21:48] W panelu centrum dla webmasterów Google pojawiła się informacja : "Sprawdzanie tej witryny zostało zakończone. Nie znaleziono w niej niczego niepokojącego. Ostrzeżenia o szkodliwym oprogramowaniu wyświetlane przez wyszukiwarkę są usuwane. Należy pamiętać, że wprowadzone zmiany mogą stać się widoczne dopiero za jakiś czas." Mamy nadzieję że komunikat zniknie w miarę szybko.

[Aktualizacja godzina 22:59] Na wszystkich dostępnych nam komputerach i przeglądarkach domena cpmprofit.com nie jest już blokowana. Zaczekamy jednak do jutra z pełnym komunikatem aby mieć 100% pewność. Jeżeli ktoś widzi jeszcze ostrzeżenie bardzo prosimy o kontakt.

Zatem osoby korzystające z chromka mogą już bez problemu przeglądać naszą witrynę.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Reklama AdSense
#2
I całe szczęście :P
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

#3
Oczywiście ja miałam wymieniony problem, bo przecież bym nie przeżyła, gdybym nie miała problemów z przeglądarką, laptopem, telefonem, mobilnym internetem, komunikatorem, oprogramowaniem telefonu (...).
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości