Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Z jakich edytorów tekstu korzystacie?
Writer ;) W zasadzie to nie mam wyboru, bo Word na Wine... nie bardzo :D Zresztą, ja wielkich różnic nie widzę.

Zgadzam się z tym, że Impress nie nadaje się do prezentacji. Ma funkcjonalność PowerPointa z 2003 i do tego u mnie (na Lubuntu) okropnie się tnie.
Odpowiedz
Reklama AdSense
To ja się wybiję i napiszę, że z TextPada. Aczkolwiek potem przerzucam do OO, kiedy redaguję... trochę uciążliwe, ale prostota TextPada mnie zauroczyła.
Odpowiedz
Ja wiernie pozostaję przy Wordzie 2003, daje radę, ale byłoby łatwiej, gdyby mój laptop nie umierał. :D
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
A ja używam worda 7 ale mam problem z półpauzami w dialogach. Nadal nie wiem jak je ogarnąć... Doprowadza mnie to do pasji.
Odpowiedz
Lewy alt i wklepujesz ciąg 0150 na klawiaturze numerycznej ;p Niezastąpiony sposób na platformie MS Windows.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości