Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Z jakich edytorów tekstu korzystacie?
Jak luźno to luźno...
Ja obecnie korzystam z yWritera oraz Worda.
A wy?
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ja zakupiłam (czytaj tatuś zakupił, bo ja nie zarabiam – mieć do nich pretensje, że nie spłodzili mnie wcześniej) pakiet microsofta 2010 i dobrze śmiga. Fakt, że OpenOffice jest dobry (zmiana formatu na wordowski), ale w przypadku prezentacji był do niczego. Lepiej zrobić większy wydatek i mieć z głowy na kilka lat.
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
A ja skąpię i mam OpenOffice :)
Starcza mi, bo nie robię prezentacji :P
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Stu, bo nie musisz chodzić już do szkoły. :D
Odpowiedz
Ej, ale ja też nie używam MSOffice, tylko OpenOffice'a ;d

[Obrazek: Yao-Ming-meme.jpg]
No bo kto by się pieprzył z prezentacją w Office,
jak można zmontować wideo.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Nie martw się. Będę na swoim, to pewnie też nauczę się oszczędności. :D
Odpowiedz
Reklama AdSense
A ja jestem od Microsoftowej mani. :P I mam Microsoft Office 2010 :P
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Był Writter, ale mnie denerwował, potem przybył Libre Office, już był lepszy, ale z powodu problemów z komputerem wolałam przenieść się online – google docs. Wkurzające że nie zna się do końca na języku, nie podkreśla wszystkiego, ale wtedy z literówkami radzę sobie w Librze.
Przytupnęła trzy razy na szczęście, stojąc wciąż wyprostowana, ze wzrokiem wbitym przed siebie, w okno na ścianie naprzeciwko. Dopiero po krótkiej chwili, licząc w głowie do trzech plus jeden i pstrykając tak samo palcami, zerknęła w dół. Przekręcając lekko kark starała się dojrzeć wśród mroku. Machnęła zrezygnowana lewą dłonią, a potem prawą, bo przypomniała sobie, że tak jest poprawniej.
Odpowiedz
Trzeba by było wypuścić własną linię programów Biurowych dla użytkowników forum :D
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Ja korzystam z OmmWritera. Nie wskazuje mi żadnych błędów, ale za to świetnie pomaga w znajdywaniu weny.
Jest tło do pisania, dopasowywanie wielkości arkusza (który zresztą jest niewidzialny, wtopiony w tło) i czcionki.
Program posiada również dźwięki klawiszy i muzykę nastrojową do wyboru.
Niestety, robię sporo błędów, bo nic mi nie zaznacza, więc zaraz po napisaniu przerzucam tekst na Worda i tam poprawiam. ;)
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości