Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
[EOT] Przenosiny
Tia, trzeba najpierw mieć możliwość dostępu do konta bankowego przez internet...
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Reklama AdSense
(30-11-2011, 23:00)cowboy napisał(a): Tej a odnośnie tych przenosin to pomóc Ci jakoś od strony technicznej?
Chyba nie, ograniczy się to w sumie jedynie do kopiuj > wklej, a potem tylko zmienić kilka wpisów.

(02-12-2011, 16:02)awangarda napisał(a):
Cytat:Więc, do 26 grudnia muszę wykminić kasę na serwer.
Robimy zrzutę? Może być po 10 zł, to nie jest tak dużo, a jeśli damy wszyscy z tej 'ekipy" to na stronę powinno starczyć.
Ja tam nikogo nie zmuszam, to jeszcze nie aż taki majątek i byłbym w stanie to opłacić. Jeśli ktoś były jednak chętny ofiarować 'darowiznę', to oczywiście przyjmę... Muszę tylko zdecydować, czy lepiej odbierać to na paypal, czy na konto.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
(02-12-2011, 21:32)Nidrax napisał(a):
(30-11-2011, 23:00)cowboy napisał(a): Tej a odnośnie tych przenosin to pomóc Ci jakoś od strony technicznej?
Chyba nie, ograniczy się to w sumie jedynie do kopiuj > wklej, a potem tylko zmienić kilka wpisów.

(02-12-2011, 16:02)awangarda napisał(a):
Cytat:Więc, do 26 grudnia muszę wykminić kasę na serwer.
Robimy zrzutę? Może być po 10 zł, to nie jest tak dużo, a jeśli damy wszyscy z tej 'ekipy" to na stronę powinno starczyć.
Ja tam nikogo nie zmuszam, to jeszcze nie aż taki majątek i byłbym w stanie to opłacić. Jeśli ktoś były jednak chętny ofiarować 'darowiznę', to oczywiście przyjmę... Muszę tylko zdecydować, czy lepiej odbierać to na paypal, czy na konto.

1) W razie czego pisz.

2) Dla mnie zrzucić się po te 10 zł to nie problem. Jak się przy okazji spotkamy to wrzucę "darowiznę". :)

[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Spotkamy się na kolejnej osiemnastce Nida? :D
Kolejnej osiemnastce? o_O
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Na tym polegał mój ŻŻP. :D
Reklama AdSense
Taa, my Dani obchodzimy teraz osiemnastki co roku :D:D:D
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Nid to wyślij mi nr konta na prv albo na fejsie
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać. Marta, przypomniałaś mi pewien obrazek, który pasuje do tej sytuacji... :D
[Obrazek: 09b75a3a8d2dddd18bd7f924eb88ae38.jpg]
Ech... Wiedziałem, że prędzej czy później potrzeba będzie założyć konto bankowe.
~Yami
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości