Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
[EOT] Przenosiny
W związku z faktem, że nasza oferta hostingowa w ovh.pl wygasa dnia 26 grudnia 2011, planujemy przenosiny strony na nowy serwer. Wiąże się to z czasową niedostępnością serwisu. Osobiście, postaram się, żeby trwało to jak najkrócej, ale niczego nie obiecuję.

Na pewno najważniejszym profitem przenosin będzie nowa baza MySQL, która nie będzie się rozkraczać przy przekroczeniu dziesięciu równoległych połączeń.

Czas nieaktywności serwisu będzie się również wiązał z ceną zawarcia nowej usługi. Aktualnie nie posiadam informacji na temat kosztów, jakie poniesiemy przy przenoszeniu strony, więc najprawdopodobniej wkrótce w tym temacie pojawi się kolejny post odnośnie tych danych.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Reklama AdSense
Aktualny koszt utrzymania serwera przez kolejny rok wyniesie:
Przedłużenie domeny .pl: 49.99 zł
Opłata za nowy hosting: 29.52 zł

Razem: 79.51 zł
Stan naszego konta CPMProfit: 26.74 zł (wypłata możliwa dopiero powyżej 30zł)

Więc, do 26 grudnia muszę wykminić kasę na serwer.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
A ty czasem nie miałeś 2 lat darmowego hostingu?
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Wychodzi na to, że nie miał... Albo coś się mu pomieszało, a akurat w to wątpię.
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
(30-11-2011, 19:36)cowboy napisał(a): A ty czasem nie miałeś 2 lat darmowego hostingu?

No właśnie, początkowo to miały być dwa lata, ale była zmiana w ofercie i dokument był tak zawiły, że już nie wiedziałem, czy czas umowy to rok, czy wciąż dwa lata.

Ale jednak to był rok.
~Yami
Aff, no to ch***** :/ w razie czego mogę się coś tam dołożyć :)

P.S

A tak poza tematem, to dałeś mi uprawnienia na stronie głównej?

Reklama AdSense
Skoro mowa o stronie głównej... Zapomnieliście dodać wpis o nowym wydaniu LS'a.
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Nie, nie dałem, już to robię.
~Yami
Tej a odnośnie tych przenosin to pomóc Ci jakoś od strony technicznej?

Cytat:Więc, do 26 grudnia muszę wykminić kasę na serwer.
Robimy zrzutę? Może być po 10 zł, to nie jest tak dużo, a jeśli damy wszyscy z tej 'ekipy" to na stronę powinno starczyć.
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości