Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
[EOT] Zamieszczenie oferty
Witam Państwa,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi poprzez Administracje tego Forum lub osoby upoważnione do udzielenia następujących informacji:
Czy istnieje możliwość zamieszczenia oferty Naszej Firmy w odpowiednim do tego dziale wraz z krótkimi informacjami o Firmie, cennikiem, odnośnikami do ofert oraz danymi Firmy?

Prosimy o odpowiedź w tym temacie.

Z poważaniem,
Andrzej Wywrocki
Grand-Host (GH).
Reklama AdSense
Nie jestem pewien, czy jestem w pełni upoważniony do odpowiedzi, ale. Jeżeli byłaby to reklama waszej strony www, to czemu nie? Reklama to reklama, może zawierać różne elementy, cenniki i odnośniki. Ale najlepiej żeby Nidrax potwierdził. Można było się zresztą go na PW spytać.
Oczywiście, użytkownicy mogą reklamować, co tylko chcą. Ale jako, że nie jesteśmy agencja reklamową, ta opcja jest dostępna dla pełnoprawnych użytkowników, czyli takich, którzy napisali co najmniej dziesięć postów i spędzili trzy dni na forum.

Dodatkowo różne reklamy mogą być umieszczane za odpowiednią opłatą w naszym e-zinie.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Trzy dni powiadacie? Życzę powodzenia, bo Kolega spędził na forum równe pięćdziesiąt dziewięć sekund. ;)
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości