Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Zostań celebrytą
Wiem, wiem. Po prostu zaproponowałam, by zniwelować powtórzenie. Poprawkę powinieneś wymyślić sam, by pasowała do całości. :)
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Pobiłeś słabszego, nie przejmuj się tym.
Trzy dychy mu spłacisz, wywiniesz się w mig.
Nie trzeba uciekać jak przed Maikiem T.
kiedy z polskiej waleczności ty zrobiłeś g…

Tomasz Kuza
[/quote]

Sorry, że tak wszyscy mieszamy ci w tekście, decyzja i tak należy do ciebie. Bardzo fajny, hiphopowy tekst, próbowałam i z dobrym bitem wychodzi fajnie.
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Nie ma to jak odkop miesiąca – tekst sprzed dwóch lat.
:)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Dopiero teraz to zauważyłam, nawinął mi się ten tekst pod innym wierszem, jako temat pokrewny. Na dole strony pojawiają się takie tematy – śmiej się, śmiej Stu. Nie szkodzi, bo przy okazji przeczytałam i ten, a jestem tu raptem od kilku tygodni:)
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Faktycznie tekst ma pare lat ale zaryzykuje stwierdzenie, że jest ponadczasowy. Dobrze mi się czytało i podoba mi się przesłanie.

Może dobrze, że utwór przeczytałem, a nie usłyszałem bo nie przepadam za hiphopem i rapem.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »