Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
O zajebistości słowa 'zajebisty'
Ha ha ha :) dobre. Nie chcę, żeby zaszło nieporozumienie, ja nie mówię, że "tu pisze" jest poprawne, tylko że kiedyś ktoś w mojej szkole powiedział, że tak jest, bo zmienili przepisy. Darena też coś takiego słyszał, a Nidraks wyjaśnił, za co jestem mu wdzięczna, że nikt takich zmian nie wprowadzał (na szczęście). W każdym razie dzięki za ten przykład – świetny.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Takich słów nie powinno się używać :) Raczej nie nadają się do tego... i nie brzmi to profesjonalnie.
Odpowiedz
"Nie brzmi profesjonalnie". A JAK ja mam inne zdanie na ten temat, to co? Po czyjej stronie racja? Po mojej, bo tak powiedzialam, czy po Twojej, bo tak powiedziales?
Dżon Rambo z cyckami
Odpowiedz
Co za różnica czy wulgaryzm czy nie? Jest po polsku czyli odpowiednia doza patriotyzmu zachowana.
Odpowiedz
Od kiedy chamstwo to patriotyzm?
I konia, i muła, i osła głupiego,
I mrówke, i żuka, termita martwego,
Gołąbka pokoju białego jak kreda,
Lecz tylko jeża przelecieć się nie da!!!

Odpowiedz
Również się pod tym podpisuję. Mam jeszcze pytanie związane z trochę innym słowem "fajne". Co na ten temat Rada ?
Crax, do poprawek marsz! ~ Nawka
Odpowiedz
Reklama AdSense
A niby co RJP miała by do tego słowa? Jest to wyraz potoczny o pozytywnym znaczeniu – coś fajnego to coś miłego, przyjemnego, dobrego.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości