Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Awanse
Ja ze swojej strony dziękuję za upełnomocnienie. Może troszkę szybkie, ale nadrobię kilka rzeczy.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Yami powrócił w szeregi niebieskich. Życzę udanej pracy i liczę, że nas szybko nie opuścisz.
Przy okazji, Darena zostaje liderką SPRów, bo ktoś musi tych wszystkich niebieskich pilnować.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Dziękuję za zaufanie, Niduś. ;)

I serdecznie witam kolegę Roberta w naszych skromnych progach. Ponownie, bo ponownie, ale witamy. :D
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Co trzy głowy, to nie jedna :)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Yami zrezygnował z posady sprawdzającego i z dniem dzisiejszym nie pełni już funkcji.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Się napracował...
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Jestem jasnowidzem... ;d
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
A mi szkoda.
Lubię jego temperament.
Odpowiedz
Dziś w szeregi sprawdzających wstąpiła [Obrazek: icon-pen.png]Pandora8602.
Witamy w ekipie :)
~Yami
Odpowiedz
Dziękuję bardzo :) i postaram się Was nie zawieść i systematycznie znęcać się nad opowiadaniami ;D
"Pisanie to czary, woda życia, jak każdy akt twórczy. Woda nic nie kosztuje. Pijcie zatem. Pijcie i nasyćcie pragnienie. "
Stephen King
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości