Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Awanse
Wiedziałem, że kiedyś dostaniesz kolorka Bells :D Gratulacje :D
–"We are leaves in the wind. Where will we fall? Nobody knows."
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
Reklama AdSense
Cieszę się, że jesteś z nami :) Wypracowałaś swoją reputację i, mam nadzieję, rozwiniesz się jako błękitna i autorka.
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Zakon błękitnych się rozrasta – drżyjcie mandarynki i czerwone diabły:D Serdecznie gratuluję Bell. Stu, ale ty masz otoczenie – dziel i rządź;)
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Ta... Znowu będą mawiać, że buduję harem :)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Gratuluję serdecznie :D

Stu, myślisz, że tym komentarzem o prawdopodobnych komentarzach blokujesz komentarze? Harem budujesz i tego nie ukryjesz.
Odpowiedz
Z pozdrowieniami od Nidraxa :D

[Obrazek: 6USIntW.png]
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Z dniem dzisiejszym ze względu na sprawy osobiste Arabella na własne życzenie zrezygnowała z funkcji Sprawdzającej oraz dostępu do forum.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Szkoda, ale życzę powodzenia. Zawsze będę to wspominał jako miłą współpracę.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Stu, harem ci maleje, zrób coś!

Trochę żal.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości