Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Awanse
Żeby się zbytnio nie rozpisywać, to tataradam:

Administracja:
Nidrax – chwilowy urlop
epoN

Moderacja:
Yami

Sprawdzający:
StuGraMP
Vetala
Nawka
Arabella – okres próbny
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Mówiłam, że Stu na niebieskiego! :D Ale nie, nie chciał mnie słuchać. Wyszło na moje, buhahaha! <Szyderczy_śmiech> Pogratulować Wam, chłopcy. :)
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Wszystkich nowych na stołku informuję, że w dziale Blue Room są wypisane wasze obowiązki i zasady
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Tak jest sir :D
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Nidrax napisał(a):Wszystkich nowych na stołku informuję, że w dziale Blue Room są wypisane wasze obowiązki i zasady

Tak, tak:
posprzątać, podlać kwiatki, a ostatni gasi światło.
:)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Dobrze, ze tu nie ma kibli które trzeba by czyścić. A ja domagam się zmiany tej sprzątaczki! Jestem oprawcą goddamnit! A jak już to Czyścicielem
Odpowiedz
Reklama AdSense
Stróżem nocnym, panem Zdzichem.
~Yami
Odpowiedz
xp Nax, Ty jesteś sprzątaczką, a ja gościem od Kawy... lepiej nie mogliśmy chyba trafić xp

Odpowiedz
JA jestem KATEM ;p Ty jako "Pomocnik" możesz być Oprawcą.
Odpowiedz
Też może być :P

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości