Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Tag "name"
No więc tak. Podjęłam się wyjaśnienia, na czym polegają tagi Name I oto krótki poradnik na ich temat!

Wygląda to tak : [name]
Widzisz swój nick? To dobrze, bo tagi Name pokazują nick usera, który przegląda temat z owymi tagami.

By go wstawić trzeba wpisać w kwadratowych nawiasach słowo name.

Kod:
[name]

Dlatego też upraszam, gdy gdzieś zobaczysz swój nick, nie złość się, że ktoś wymienił cię w tekście bez twojej zgody, ale zastanów się, czy to nie ten właśnie tag.

//Pozwoliłem sobie poprawić nieco treść — Nidrax

Dobrze. // Tesse
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
Reklama AdSense
Okej, ale dlaczego ta informacja jest w dziele z podpowiedziami "jak pisać"? Nie lepiej do jakichś ogólnych ogłoszeń?
Odpowiedz
Ok, przeniosłem do technicznych, bo tagi chyba właśnie pod to najbardziej podchodzą. Mam nadzieję, że autorka nie ma mi tego za złe.
Odpowiedz
Nie, nie mam, Nid. :)
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
Jestem sławny!
Jednak zostanie coś po mnie na tym forum.
(dumny)
I konia, i muła, i osła głupiego,
I mrówke, i żuka, termita martwego,
Gołąbka pokoju białego jak kreda,
Lecz tylko jeża przelecieć się nie da!!!

Odpowiedz
Hłe, hłe, nieźle można tym trollować w tekście :P
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości