Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
bash.po
Cytat:» (ukryj) (zgłoś) epoN – 17-06-22:50 –- koleżanka do mnie "I nim przyjadę do hajnówki, to weź ogarnij brodę, bo aktualnie to ona ciebie nosi, nie ty ją" xD
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Czytać od dołu

» (ukryj) (zgłoś) Nidrax – 25-06-21:03 –- AMD nie robi procesorów, tylko przydomowe elektrownie atomowe.
» (ukryj) (zgłoś) Nidrax – 25-06-21:02 –- Jeśli nie, to nie masz prawa głosu XD
» (ukryj) (zgłoś) Nidrax – 25-06-21:02 –- ?
» (ukryj) (zgłoś) Nidrax – 25-06-21:02 –- epoN, miałeś AMD
» (ukryj) (zgłoś) epoN – 25-06-21:00 –- nawet mój siedmioletni komp tak się nie grzał, kiedy odpalałem na nim crysisa 1
» (ukryj) (zgłoś) epoN – 25-06-21:00 –- ty to masz prawdziwy toster
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
(01-05-2013, 13:01)epoN napisał(a): 14-07-21:46 –- jak staniesz w nocy przed lustrem i powtórzysz trzy razy "Bloody Yami" trzymając w rękach jamnika, to przyjdą twoi starzy i zapytają się, co odpierdalasz

XD
–"We are leaves in the wind. Where will we fall? Nobody knows."
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
Yami – 28-07-11:21 –- wilk jest tak bardzo niereformowalny, że myślę, aby skończyć w ogóle próbować i zacząć tresować kamienie
epoN – 28-07-12:16 –- Tresować kamienie xD To byłby chyba najlepszy pomysł, bo dla samego Wilka nie ma już nadziei :D
Sunshine – 28-07-12:33 –- Kamień w sumie może być bardziej posłuszny od wilka :P
epoN – 28-07-12:33 –- przynajmneij nie chodzi tam,gdzie go nie swędzi :3
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Cytat:» (zgłoś) epoN – 04-08-23:36 –- film Cashback...
» (zgłoś) Crax – 04-08-23:32 –- cda, no pay Tongue
» (zgłoś) Yami – 04-08-23:26 –- potwierdzam Big Grin jaraliśmy się nim z eponem ze 2 miechy temu Big Grin na teraz polecam bardzo Cashback
» (zgłoś) Crax – 04-08-23:11 –- Kingsman, wspaniały film

System zniszczony xD
–"We are leaves in the wind. Where will we fall? Nobody knows."
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości