Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Miniatura Motyle skrzydła.
Czasami jest tak, że czujesz bezgraniczną radość, która wypełnia cię od środka. Wysyłasz uśmiech każdemu, ciesząc się najmniejszym szczegółem. Chciałbyś obdarzyć wszystkich swoim szczęściem, by oni także doznali tego niezwykłego uczucia. Ciepłe światło przechodzi przez całe twoje ciało powodując przyjemne dreszcze,a serce powiększa się dwukrotnie. Czujesz, że jest to tak silne,iż nic nie jest w stanie tego zniszczyć.
W takim razie dlaczego jedno zdarzenie sprawia, że wszystko rozsypuje się jak odłamki zbitego lustra? Serce pęka na tysiące maleńkich kawałków, wbijających się w ciało i wywołujących nieznośny ból. Wtedy świat znowu pogrążony jest w mroku, a jedyne co czujesz to przejmujące zimno przenikające przez dusze.
Szkoda, że szczęście jest takie kruche. Kruche jak motyle skrzydła.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Cytat:1.(...)dreszcze,a serce powiększa się dwukrotnie.
2. Czujesz, że jest to tak silne,iż nic nie jest w stanie tego zniszczyć.
Zgubiłeś spację po przecinku.

Powiem tak – tekst mnie nie zachwycił. Jest bardzo króciutki, nawet jak na miniaturę. Nic więcej nie da się powiedzieć o tej namiastce.

Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
(21-08-2011, 04:49)Cavv napisał(a): Wtedy świat znowu pogrążony jest w mroku, a jedyne co czujesz to przejmujące zimno przenikające przez dusze. (duszę, tu raczej jest liczba pojedyncza, w szczególności, że autor zwraca się do jednej osoby, a nie zbiorowości)

Cóż, jest przesłanie. Ale treść tekstu wydaje się być zainspirowana starszym demotem. Przynajmniej to była moja pierwsza myśl po przeczytaniu. Ogólnie jest dobrze, tylko krótko. Za krótko, a tekst mógł być naprawdę dobry.
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Na podstawie 15-go punktu regulaminu temat przenoszę do kosza.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »