Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
[EOT] Odchudzanie bazy
Jak mówiłem, nie mam dostępu do neta z mojego peceta. Tylko od czasu do czasu wpadam na kompa mamy.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Reklama AdSense
... A kiedy będziesz miał? A z kompa mamy nie możesz?
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Nie będę jej zajmować laptopa...
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
No ok, ok. Ale kiedy będziesz miał neta? Coś Ci się w pc zepsuło?

Raczej dopiero naprawiłem PC... Bo od pół roku mi nie działał...
~Yami
Dziękować :) Ciekawe czy coś to pomoże na wariacje My BB.

Reklama AdSense
Na pewno nie pomoże. Błędy wywołuje tutaj za duża ilość połączeń, a nie duża objętość bazy ;p
~Yami
Cóż za entuzjazm... Ja mam wiarę, że chociaż troszkę pomoże, ale możliwe, że masz rację. W sumie można chyba ten temat zamknąć.

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości