Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
[EOT] Odchudzanie bazy
Dnia 19 Sierpnia 2011 planowana jest mała optymalizacja bazy danych. Wiąże się z nią głównie małe czyszczenie shoutboxa – wszystkie wpisy z datą wcześniejszą niż 01-08-2011 zostaną zarchiwizowane i usunięte.

Usunięte zostaną również starsze wpisy z kosza, głównie posty odnoszące się do spraw technicznych i spam.

Nie przewidujemy żadnych większych zakłóceń w pracy forum w tym czasie, aczkolwiek możliwe jest, że baza danych będzie nieco przeciążona, przez co mogą pojawiać się spontaniczne błędy MySQL.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Reklama AdSense
I jak na razie nici z tego, ba SB nieruszone :P Masz zamiar w ogóle to zrobić?
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Wiesz w ogóle, że na razie nie mam dostępu do internetu z mojego pc'ta? : |
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Dlatego bierz przykład z Dareny. Pie***l kompa, bądź mobilny. :D
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Ale z mobila nie ogarniesz pewnie silnika My BB oraz innych rzeczy...

Z mojego "testuj smartfona" ogarniam takie rzeczy, o których nawet Ci się nie śniło. ;]
Reklama AdSense
nie kuś :D:D No ale smartfon to nie to samo co zwykły internet, w zwykłej pospolitej komórce.

Czy ja wiem... Mój normalny telefon też dużo ogarnia. Nawet tworzyłam ankietę (ekhm, długość... [nie dokończę]), więc wszystko da się ogarnąć.

Nie kuś? Taka moja rola.
Obsługiwanie phpmyadmina na małym, gównianym monitorku nie jest zbyt wygodne...
~Yami
Mówiłem :D A co z odchudzeniem archiwum SB? Zajmiesz się tym w końcu? Bo miałeś to zrobić yyy... w sierpniu? O.o a mamy październik. Do tego My BB szaleje...

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości