Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
POmotywatory
Robimy forumowe demoty!
Spoiler:

Link do generatora: http://bighugelabs.com/motivator.php (potem zapisujecie i wstawiacie na imageshack, czy gdzieś tam)

Spoiler:
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Fajne demoty. Ten drugi jest fajny. :)
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
Stanowczo drugi, chociaż jeśli nie wstydzisz się pochwalić swoją facjatą na całą Polskę to możesz wstawić i pierwszy :P
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
(16-08-2011, 11:38)cowboy napisał(a): Stanowczo drugi, chociaż jeśli nie wstydzisz się pochwalić swoją facjatą na całą Polskę to możesz wstawić i pierwszy :P
Chyba nie rozumiesz idei tego tematu. To jest miejsce gdzie użytkownicy mogą wstawiać motywery o różnych śmiesznych i ciekawych przypadkach z jakimi spotkali się na forum...

Coś ty myślał, że ja was pytam który z obrazków wrzucić na demotywatory.pl? Pogięło Cię? :D
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Cytat:Chyba nie rozumiesz idei tego tematu. To jest miejsce gdzie użytkownicy mogą wstawiać motywery o różnych śmiesznych i ciekawych przypadkach z jakimi spotkali się na forum...

Nie jestem głupi, przecież wiem po co jest ten temat...

Cytat:Coś ty myślał, że ja was pytam który z obrazków wrzucić na demotywatory.pl? Pogięło Cię?

Może :D
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Niduś zrobił demota o sobie, to ja też będę narcyzem, o! Wybaczcie za mały obrazek, ale grunt, że da się doczytać.

Spoiler:
:* dla Cowboy'a, by się mu nie nudziło, gdy mnie nie ma na forum.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Spoiler: 'Nidragz'
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
No nie! Znowu to! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Nid, ty wariacie :)
Czy to miała być alegoria na temat plastikowych panienek?
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
(28-05-2013, 20:44)StuGraMP napisał(a): Nid, ty wariacie :)
Czy to miała być alegoria na temat plastikowych panienek?

Spoiler: '+18'
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości