Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Nabór do redakcji
Propozycja prowadzenia naszego forumowego e-zinu była już w sumie proponowana kilka razy, jednak podczas dyskusji zawsze odrzucano tę propozycje z takich powodów jak brak wystarczającej ilości użytkowników na forum czy doświadczenia. Jednak ja stwierdziłem, że nie odpuszczę i kiedyś taką gazetkę będziemy prowadzić. Uznałem, że ten dzień nadszedł dzisiaj. Nasze forum, pomimo małej ilości stałych bywalców, ma jednak spory ruch i odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach. Taki e-zin planuję umieszczać na serwisach publicystycznych, przeznaczonych do wspólnej wymiany i promowania dokumentami, jak Issuu, Scribd i Google Docs, co w pewnym stopniu może działać również jako reklama.
I tutaj zaczyna się właśnie ta oficjalna część topicu. Każdy magazyn potrzebuje redakcji, a ona nie powinna być jednoosobowa. Pomimo tego, że będę pełnił funkcję grafika i redaktora naczelnego, potrzebuję współpracowników, typu redaktorzy od poezji, opowiadań, artykułów dziennikarskich/felietonów, nowości, itp.
Do redakcji może zgłosić się każdy użytkownik forum w tym temacie. Do zgłoszenia prosimy o podanie sekcji, którą chciałoby się redagować.
Co to daje? Stanowisko redaktora daje przede wszystkim dostęp do działu redakcji magazynu i brania udziału w jego tworzeniu, jak i również możliwość moderowania niektórych części forum.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Cóż z chęcią zaoferuję Ci pomocną dłoń i mógłbym zająć stanowisko redaktora opowiadań.

Pozdrawiam :)
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Mogę się zgłosić do poezji. Wątpię, żeby do tego był ktoś chętny.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Ok, przyjąłem i zanotowałem.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
To ja mogę zająć się nowościami. Lubię wyzwania. :)

O, i proponowałabym też dział "śmiechu" z kawałami itd. Też mogę się zająć...
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
Raczej nowości z forum nie. Bierzmy pod uwagę, że ma ona być kierowana do szerszego grona czytelników, niż użytkownicy naszego forum. Ale byłoby ciekawie, jakbyś podjęła się poszukiwań nowości, ogólnie, ze świata literatury, no wiesz, najnowsze książki, wydarzenia związane z literaturą i tym podobne sprawy.
Co ty na to? ;>
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Okej, mogę się tym zająć. Dużo czytam, wyłapanie newsów nie powinno być problemem.
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
Czyli przyjęta, zaraz wprowadzę Ci potrzebne uprawnienia.

//Edit: 01-05-2012
Temat wyczyszczony z większości postów.

W okresie do teraz miejsce miało odejście Tesse, zastąpienie jej przez VampireAngel na okres próbny,
przyjęcie Boxa oraz ostatecznie zdjęcie VampireAngel i Boxa ze stanowiska z powodu nieaktywności.
~Yami
Odpowiedz
Aktualnie na stanowisku redaktora są:
– Nidrax (redkator naczelny)
– Cowboy (redaktor opowiadań)

Na stanowisko redaktora notek i nowości powróciła Van Tesse (z przyznaniem koloru czekam, aż twój artykuł ukaże się w następnym LS).

Są dwa stanowiska do obsadzenia:
– Redaktor felietonista
– Redaktor poezji

Wszystkich chętnych zapraszam do nadsyłania zgłoszeń.
~Yami
Odpowiedz
Coś ludzie niezbyt są chętni do redakcji ^^

A tak poza tym, to ostatnio faktycznie ta redakcja ostro się skurczyła O.o
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości