Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
JP – Czy to ma sens?
Każdego żal.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Uuu, ciekawy temacik, sorry, ale nie chciało mi się czytać wszystkich wypowiedzi :D
Ja uważam, że młodzież "JP" to banda gówniarzy, którym się popierniczyło w głowach, których rodzice mieli w dupie, nie wykazując żadnego zainteresowania. Ci właśnie rodzice z czystego lenistwa nie potrafili pokazać swoim dzieciom innych perspektyw na spędzanie wolnego czasu. Ja rozumiem iść w balet, napruć się jabolem, zjarać dobrym skunem czy zarzygać gdzieś pod płotem, chyba każdemu się zdarzyło to przynajmniej raz (niekoniecznie ot ego skuna tu chodzi), ale nie trzeba przy tym "jebać policji", ktora notabene jest potrzebna, bo bez niej, chcąc nie chcąć, już dawno leżelibyśmy sobie na cmentarzy, bo jakiś baran zabiłby nas za 2 złote.
Peace
Dżon Rambo z cyckami
Odpowiedz
Ja powiem tak. Żadna ze stron nie jest czarno-biała. Ruch JP również uważam za idiotyczny, bo jest to komercyjna akcja mająca nabić porządnie kabzę pomysłodawcom i przedstawicielom, a po drugie to nie ma sensu. Policja jako instytucja jest dobra i potrzebna, tylko przedstawiciele nie zawsze są w porządku. Niestety lwiej części funkcjonariuszy wydaje się, że gdy są członkami grupy egzekwującej prawo, to te prawo już jej nie dotyczy. Stąd wredny z drogówki wlepi mandat za nic, pan policjant na patrolu praktycznie rozbierze samochód na części w poszukiwaniu wyimaginowanych narkotyków, a gdy nic nie znajdzie, wlepi mandat za zaśmiecanie, rzekomo widząc wyrzucaną chusteczkę prze okno ( Znam taki przypadek).
Dlatego jak zwykle prawda leży po środku, ale nie w zasięgu obu stron. Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą. Wyznawcy JP są mocni w gębie i na odległość, a jak przyjdzie co do czego to pierwsi pobiegną na policję.
Odpowiedz
Mojego posta chyba nikt nie przeczytał.

Policja to pikuś jeśli chodzi o mandaty w porównaniu do Straży Miejskiej.

Polecam swój post, bo mimo że zgadzam się z Sem jeśli chodzi o to, że policja jest potrzebna, to jej postępowanie jest czasem ujowe. I mówię to jako osoba, która z policją ma bardzo dużo styczności i wie, że robią też mnóstwo dobrego.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Ja myślę, że to się wzięło jeszcze z czasów komuny i milicji obywatelskiej. Polski naród jest cięty na służby porządkowe, policja odziedziczyła opinię po MO. Przeszło z dziadków – rodziców na dzieci.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Bardzo dużym błędem jest jakiekolwiek łączenie JP z komuną. Jasne – podobne wartości i tak dalej. Masz rację, że niechęć do policji jest uwarunkowana historycznie, jednak jest to sama niechęć. Raperzy tak już mają, że są na bakier z tą organizacją, ktoś rzucił fajnym tekstem i dzieci zaczęły się jarać. Samo JP nie ma nic wspólnego z komuną, chyba że okrężną drogą.

Co by nie powiedzieć. idąc tropem historii, Polacy nigdy nie lubili tego, co ich ograniczało, więc bardzo często z władzą byli na bakier (nawet szlachta rolowała władców na przywileje :P)
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości