Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
[EOT] Coś nie tak z reputacją
Witam, chciałem zwrócić waszą uwagę na pewną rzecz, a raczej jej brak. Otóż podczas przyznawania reputacji zauważyłem, że wystawiający może przyjąć jedynie dwie postawy Pozytywną, bądź Neutralną, ale co się stało z Negatywną? Nie sugeruję, że chciałem komuś postawić negatywa, o nie, nie nic z tych rzeczy. Po prostu zastanawia mnie brak możliwości zajęcia tego stanowiska, skoro uwzględniane jest ono w tabeli obok, ilustrującej ilość i jakość otrzymanych pkt. reputacji.

Nie wiem czy tak ma być czy nie, ale chciałbym się dowiedzieć czegoś w tej sprawie :P
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Reklama AdSense
Negatywne są wyłączone, żeby nikt nie przyznawał innym minusów ze złośliwości.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Dla mnie to takie nijakie... Jeśli nie ma jak oceniać negatywnych wypowiedzi, bądź innych, które nam się nie podobają, to po co w ogóle są te pkt. reputacji? Co one w ogóle dają, prócz tego, że można się nimi jarać: "O paczcie mam więcej pkt. reputacji od tego, czy tamtego...". Moim zdaniem bez możliwości wstawiania negatywów mija się to z celem...

Karą dla osoby, która jest negatywna, powinno być brak punktów reputacji. Punkty negatywne często się nie sprawdzały, ponieważ ludzkie skurwysyństwo ludzka złośliwość płata systemowi figla. To tak według mnie koniec wypowiedzi i temat wyczerpany.

Ps Jarasz się punktami reputacji? Chyba teraz widzę, dlaczego mam tak mało punktów, skoro nawet nie wpadłem, że można się nimi jarać... : / Głupek ze mnie. Reputacja jest głównie DLA INNYCH i pokazuje INNYM jaki jest stosunek użytkowników do danego człowieka i odwrotnie. Oraz jest swoistą nagrodą za prace.
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Macie kurde problemy. Reputacja była, bo była.
Nie jest potrzebna, to jej już nie ma i tyle.
I tak planowałem jej wymianę na system 'podoba mi się', którego nigdy nie miałem czasu wprowadzić w życie.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Stary, coś ty zrobił : / Usunąłeś, kurde, reputacje
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Reklama AdSense
I w sumie dobrze, bo po co ona była w ogóle... Przynajmniej Nid będzie miał teraz powód żeby zrobić to podoba mi się :P

Norbiś mnie reputacja nie jara, to tylko taki przykład był :O
Ej Nid, a jak będzie działać to "podoba mi się"? Znaczy na jakiej zasadzie? Tak jak na FB, czy inaczej?

(27-07-2011, 13:55)cowboy napisał(a): Ej Nid, a jak będzie działać to "podoba mi się"? Znaczy na jakiej zasadzie? Tak jak na FB, czy inaczej?
Widziałeś kiedyś opcję 'pomógł' na innych forach (np. forum.mybboard.pl)? To będzie praktycznie działać tak samo.
~Yami
Acha no spoko, zostałem zaspokojony ^^ <bez podtekstów mi tu :P>

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości