Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Tryby wyświetlania wątku
Portret Pani P.
– Jak byłam mała, zabiłam żabę, którą potem Dominik z Arkiem rozkroili. Chcieli zobaczyć, co jest w środku. – Skrzywiłam się, gdy przed oczami stanął mi obraz zwierzątka, z którego wypływały wnętrzności. – Strasznie ich to bawiło.
– Ciebie nie?
– A wyglądam na taką? – Szarpnęłam się. Białe ubranie ograniczało moje ruchy. Zaśmiałam się. – Tak, to było coś innego. A potem, jak już nieco podrosłam, zabiłam szczeniaka. Specjalnie w sumie. Wszedł mi pod nogi, gdy humor chował się po kieszeniach. Albo zwiał. – Ułożyłam usta w dzióbek, pociągając lekko nosem. – Śmiesznie piszczał. – Zachichotałam. Nie mogłam się powstrzymać.
– Podobało Ci się?
– Tak, chyba tak. – Szarpnęłam się lekko. Irytował mnie brak swobody. – Po kilku latach dostałam pierwszą broń. – Uśmiech wdarł się na moje usta. – I nie było odwrotu. – Odchyliłam głowę. – Pif! Paf! Bang, bang! Brzzzzzzzzz...... Bum! – Spojrzałam na mojego rozmówcę. – I co się tak patrzysz? Nie czułeś tego nigdy. Nie wiesz jak to jest odebrać komuś życie. – Znów wybuchłam śmiechem. – Nigdy nie poczujesz zapachu świeżej krwi. – Mimowolnie oblizałam usta. – Mniam. Wiesz, chciałabym zobaczyć jak Twój mózg rozlewa się na tej ścianie. A potem wsadzić Twoje oko do słoiczka. I zalać formaliną. Mrrr...
– Kto był Twoją pierwszą ofiarą?
– Ty, Tato
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
yyy... nie wiem co mam powiedzieć... Pod względem stylistycznym i gramatycznym praca bdb, ale pod kątem fabuły to mnie przeraziła. Ukazałaś dość dokładnie przemianę małej dziewczynki do dorosłej kobiety, od niemiłującej śmierć do uwielbiającej zabijać.

<zonk> jakoś nie mam weny na twórcze komentarze xd. A poza tym Duś, czy Ty czasem nie mówiłaś (raczej pisałaś :P), że już nie napiszesz nic swojego na tym forum? xd
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Nie napiszę, bo ja już nie piszę. Znaczy, nie uprawiam pisarstwa. Ani prozatorskiego, ani poetycznego. To jest bardzo stary tekst.
And heal

Odpowiedz
O.o to znaczy, że na serio przeszłaś na "emeryturkę", coś ciekawego ^^

Odpowiedz
Mimo że przedwczesną – nie z własnego wyboru.
And heal

Odpowiedz
aff szkoda, bo podobały mi się twoje miniaturki ^^

Odpowiedz
Reklama AdSense
Zawsze mogę jeszcze kilka znaleźć
And heal

Odpowiedz
Straszna jest ta miniaturka. Szczególnie ciarki mnie przeszły, gdy czytałam o tym, jak ta dziewczynka zabiła szczeniaka. Ale muszę przyznać, że twoja praca jest także bardzo dobra...
Odpowiedz
Dziękuję i zapraszam do reszty moich miniatur :)
And heal

Odpowiedz
Wstrząsające i świetne (to tyle – w końcu to miniatura)
:)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości