Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Czytanie po marihuanie
czytanie pod wpływem różnego rodzaju używek nie jest łatwe. Tym bardziej ciekawie zapowiada się „Zdoła – powieść do bakania”, książka do czytania po spaleniu marihuany (tudzież przyjęcia THC w innej formie). Czy ktoś może miał już przyjemność zapoznać się z tym dziełem?
Odpowiedz
Reklama AdSense
Nie...
I od kiedy po THC tak trudno coś przeczytać? Ja znam takiego jednego, co po maryśce dopiero zabierał się za pisanie ; D
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
hmm.. Nid mówisz o sobie? ^^ A tak na poważnie to ja równiez nie miałem okazji do takiego eksperymentu, ale przyznam się przyszło mi kiedyś coś podobnego do głowy :) i za pewne kolego Dariuszu nie znajdziesz tu chyba nikogo, kto zjarany czytałby cokolwiek. ^^ Chociaż zawsze moge się mylić...
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Cowboy – nigdy nic nie wiadomo. W prawie każdym gronie jest taki ktoś, kto sprawia wrażenie ułożonego, a w zaciszu domowej piwniczki oddaje się lubieżnym literacko-narkotycznym eksperymentom :)
Odpowiedz
(30-06-2011, 10:33)cowboy napisał(a): i za pewne kolego Dariuszu nie znajdziesz tu chyba nikogo, kto zjarany czytałby cokolwiek. ^^ Chociaż zawsze moge się mylić...

A to dziwne. Dopiero chwaliłeś się, że jesteś od początku istnienia serwisu, a bardzo mało wiesz o pierwszych userach. NIe czytałam wymienionej książki, ale nie raz po marihuanie sięgałam po książki (zdarzyło mi się też czytać encyklopedię i słownik języka niemieckiego – do tej pory nie znam powodu). Częściej jednak po trawie zaczynałam pisać.

Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Widzisz Duś pisząc to co pisałem, ani nie skłamałem, ani się nie pomyliłem. Nie twierdziłem też, że znam każdego, mówiłem jedynie, że jestem tu prawie od początku serwisu, a to jest różnica. Być nie oznacza znać i odwrotnie.

Odpowiedz
Reklama AdSense
I zapewne kolego Dariuszu nie znajdziesz'

Z góry założyłeś, że jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że takich osób nie ma. A ja z góry założyłabym, że takie osoby są co najmniej 3. I tu widzę ten błąd.
And heal

Odpowiedz
Założyłem, to prawda, gdyż nie sądziłem, że ktokolwiek mógłby coś takiego robić, ale również na końcu zdania dodałem to Chociaż zawsze moge się mylić... – co oznacza, że nie byłem do końca pewny swojego stwierdzenia i wychodzi na to, że moja niepewność była trafna i w pełni uzasadniona.

Odpowiedz
Zazwyczaj "mogę się mylić" jest używane na wszelki wypadek ;p
And heal

Odpowiedz
A co to takiego ( czytanie po jaraniu ) ? Zjarałem 2 gramy na dwóch i przeczytać i napisać ( ciężko było z sms, ale to inna bajka ).
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »