Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?
RejestracjaUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Księga Rodzaju 3,6-14
#1
Kobieta świadoma była, że wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił – słowem Wszechmogący Bóg nie komunikowały się werbalnie, i uczyniony słowem wąż neguje rzeczywiste słowa Boga, neguje rzeczywiste fakty i manipuluje faktami. I nie rzekła do węża – medium szatana na prowokującą negację rzeczywistych słów Boga, negacje rzeczywistych faktów i manipulację faktami. Kim ty jesteś i dlaczego uczyniony słowem Wszechmogącego Boga negujesz rzeczywiste słowa Boga, negujesz rzeczywiste fakty i manipulujesz faktami ? A wąż nie odpowiedział kobiecie, bo nie rzekła do węża – medium szatana.
A gdy kobieta – ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji w formie energetycznej zobaczyła, że drzewo to – rodzaj informacji ten ma owoce- produkty rodzaju informacji dobre do jedzenia, ale dla zwierząt ( Rdz.1,30) nie dla was, bo bez nasienia – bez informacji o całości rodzaju informacji ( Rdz.1, 29) i że były miłe dla oczu – estetyczny wygląd i powierzchowna ocena owocu bez nasienia nie dla was i godne pożądania- negatywna myśl zamieszczona w formie energetycznej w czasoprzestrzeni dla zdobycia mądrości, którą było poznanie drzewa dobra – rodzaj informacji z owocem – produktem rodzaju informacji i nasieniem – informacja o całości rodzaju informacji dla was ( Rdz.1, 29) i drzewo zła – rodzaj informacji z owocem – produktem rodzaju informacji bez nasienia nie dla was ( Rdz. 1, 30) oraz poznanie owocu drzewa – produkt rodzaju informacji bez nasienia – bez informacji o całości rodzaju informacji w środku ogrodu – wszelkich rodzajów informacji w formie energetycznej, czyli w skali globalnej – Azja. Zerwała z niego owoc bez nasienia – bez informacji o całości rodzaju informacji w formie energetycznej i jadła owoc – produkt rodzaju informacji bez nasienia. Dała też mężowi swemu – ukształtowanemu funkcjonalnie rodzajowi informacji swojej, który był z nią świadomy owocu bez nasienia i on też jadł owoc bez nasienia – bez informacji o całości rodzaju informacji nie dla was ( Rdz. 1, 29)
Wtedy otworzyły się oczy im obojgu gdy zjedli owoc – produkt rodzaju informacji bez nasienia – bez informacji o całości rodzaju informacji nie dla was (Rdz.1,29), który spowodował zakłócenia w systemie duchowo – informacyjnej całości, i zaprzestanie wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją – informacja dla całości i o całości. I poznali że są nadzy, bo nie zobaczyli wszelkiej harmonii barw, dźwięków, czyli wszelkiej częstotliwości wibracji – nośników informacji otaczających ich ciała. Spletli więc liście figowe, czyli poplątali, pokręcili, pomieszali i swoje nasienia przykryli liśćmi figowca, którego owoc ma nasienie a zjedli owoc bez nasienia nie dla was (Rdz.1,29) i zrobili sobie przepaski i przykryli swoje nasienia (Rdz.3,6-7) A gdy usłyszeli szelest – łagodny dźwięk Pana Boga – Wszechmogącego Boga przechadzającego się – wszechobecnego w ogrodzie – wszelkie rodzaje informacji w formie energetycznej w powiewie dziennym – subtelnym, błogim łagodnym świetle. Skrył się Adam z żoną swoją – ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji swojej przed Panem Bogiem- Wszechmogącym Bogiem wśród drzew ogrodu – rodzaje informacji ze wszelkimi rodzajami informacji w formie energetycznej we wszechinformacji. Lecz Pan Bóg – Wszechmogący Bóg zawołał na Adama, bo nie porzucił i nie opuścił Adama ( Pwt. 31,6. 8) i rzekł: Słowo, dźwięk, wibracja – nośnik informacji we wszechinformacji do niego i każdego z nas: gdzie jesteś ? pyta łagodnie również każdego z nas ?
A on odpowiedział: Usłyszałem szelest twój – łagodny dźwięk twój w ogrodzie – wszelkie rodzaje informacji w formie energetycznej i zląkłem się– konsekwencja zakłóceń w systemie duchowo – informacyjnej całości, gdyż jestem nagi, czyli bez wszelkiej harmonii barw i dźwięków – nośników informacji otaczających jego, dlatego skryłem się – czyli następna konsekwencja zakłóceń w systemie duchowo – informacyjnej całości. Wtedy rzekł Bóg: Słowo, dźwięk, wibracja- nośnik informacji we wszechinformacji kto ci powiedział, że jesteś nagi ? bez wszelkiej harmonii barw i dźwięków otaczających jego. Czy jadłeś z drzewa – rodzaj informacji z owocem – produktem rodzaju informacji bez nasienia- bez informacji o całości rodzaju informacji nie dla was dla zwierząt (Rdz. 1,30), z którego zakazałem ci jeść ?, bo uczynisz zakłócenia w systemie duchowo – informacyjnej całości i zaprzestanie wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. Na to, czyli na rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga rzekł Adam: Słowo, dźwięk, wibracja – nośnik informacji zamieszczony w czasoprzestrzeni kobieta – ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji w formie energetycznej, którą mi dałeś,aby była ze mną, bo " Niedobrze jest człowiekowi gdy jest sam. Uczynią mu pomoc odpowiednią dla niego"(Rdz.2, 18) Czyli w trosce o człowieka i pomoc dla człowieka. Dała mi z tego drzewa- tego rodzaju informacji z owocem – produktem rodzaju informacji bez nasienia – bez informacji o całości rodzaju informacji nie dla was (Rdz.1,29) i jadłem owoc bez nasienia dla zwierząt (Rdz.1,30)

Wtedy rzekł : Słowo, dźwięk, wibracja- nośnik informacji we wszechinformacji Pan Bóg – Wszechmogący Bóg do kobiety: Dlaczego to uczyniłaś ? i dałaś owoc bez nasienia dla zwierząt (Rdz.1,30), który w systemie duchowo- informacyjnej całości spowodował zakłócenia i zaprzestanie wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. Dlatego, że to uczyniłaś poniesiesz konsekwencje. I odpowiedziała kobieta: Wąż – medium szatana mnie zwiódł, bo negował rzeczywiste słowa Wszechmogącego Boga, negował rzeczywiste fakty i manipulował rzeczywistymi faktami i jadłam owoc bez nasienia dla zwierząt (Rdz.1,30) Wtedy rzekł: Słowo,dźwięk, wibracja- nośnik informacji we wszechinformacji Pan Bóg- Wszechmogący Bóg do węża – rodzaj informacji z pełzającą formą ruchu po konarach drzew i krzewów. Ponieważ to uczyniłeś, bo przyczyniłeś się do swoim obrazem węża do zakłóceń w systemie duchowo- informacyjnej całości. Dlatego też poniesiesz konsekwencje, będziesz przeklęty, czyli nie spełniający mojej woli wśród wszelkiego bydła – wszelkie rodzaje informacji z jedną formą ruchu i wszelkiego dzikiego zwierza – wszelkie rodzaje informacji z wieloma formami ruchu. Na brzuchu będziesz się czołgał – uciążliwa forma ruchu i proch – wirowa forma energii zamieszczonym rodzajem informacji będziesz jadł po wszystkie dni życia swego !, czyli bez możliwości zmiany pożywienia (Rdz.3,8-14)
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Księga Rodzaju 4,1-3 ircel10 0 1,116 11-07-2018, 22:01
Ostatni post: ircel10
  Księga Rodzaju 3,22-24 ircel10 0 1,134 10-07-2018, 22:12
Ostatni post: ircel10
  Księga Rodzaju 3,19-21 ircel10 0 1,099 09-07-2018, 20:44
Ostatni post: ircel10
  Księga Rodzaju 3,16-18 ircel10 0 1,048 07-07-2018, 10:37
Ostatni post: ircel10
  Księga Rodzaju 3,15 ircel10 0 1,097 06-07-2018, 15:27
Ostatni post: ircel10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości