Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Księga Rodzaju 2,21-25
"Wtedy zesłał Pan Bóg głęboki sen na człowieka tak, że zasnął" Czyli wtedy wyłączył Wszechmogący Bóg ukształtowany funkcjonalnie wewnętrzny rodzaj informacji – mózg z obsługi procesów informacyjnych. Ukształtowanych funkcjonalnie rodzajów informacji odbywających się u człowieka – rodzaju informacji w formie energetycznej we wszechinformacji, ze zdolnością percepcji ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji – mózgu w czasoprzestrzeń, w której odbywa się holograficzne kodowanie informacji. Wszelkich wydarzeń z fonią, wizją w trójwymiarowym barwnym obrazie oraz myśli, słów i czynów, bo rzekł człowiek: "Ta dopiero jest kością z kości mojej i ciałem z ciała mojego" (Rdz.2,23) Naukowe badania z pogranicza śmierci klinicznej Raymonda Moody i parapsychologia – percepcja pozazmysłowa. Wskazując że mózg ma zdolność percepcji w czasoprzestrzeń." Potem wyjął jedno z jego żeber i wypełnił ciałem to miejsce" Czyli potem po wyłączeniu ukształtowanego funkcjonalnego rodzaju informacji – mózgu wyjął jedno z jego żeber – ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji i wypełnił ciałem – funkcjonalny rodzaj informacji w tym miejscu. " A z żebra, które wyjął z człowieka ukształtował Pan Bóg kobietę i przyprowadził ją do człowieka " Czyli z żebra – ukształtowanego funkcjonalnie rodzaju informacji, które wyjął z człowieka – rodzaju informacji. Ukształtował Wszechmogący Bóg kobietę – funkcjonalny rodzaj informacji i przyprowadził ją do człowieka – rodzaju informacji w formie energetycznej we wszechinformacji. Wtedy rzekł człowiek: Słowo, dźwięk, wibracja-nośnik informacji zakodowany w czasoprzestrzeni: Ta dopiero jest kością – ukształtowanym funkcjonalnie rodzajem informacji z kości moich – ukształtowane funkcjonalnie rodzaje informacji i ciałem-funkcjonalny rodzaj informacji z ciała mojego – funkcjonalny rodzaj informacji mojej. "Będzie nazywać się mężatką, gdyż z męża została wzięta" "Dlatego opuści mąż ojca swego i matkę swoją i złączy się z żoną swoją i staną się jednym ciałem" – jeden funkcjonalny rodzaj informacji w formie energetycznej we wszechinformacji. A człowiek – ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji i jego żona – ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji, byli obaj nadzy, lecz nie wstydzili się, bo byli w systemie duchowo – informacyjnej całości. Wzajemnych oddziaływań informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją. Odbywających się bez zakłóceń (Rdz.2,21-25)
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »