Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Szablon wyzwania do pojedynku
Do walki na Arenie tytanów wyzwać można konkretną osobę z forum lub rzucić rękawicę, aby podniósł ją ktoś z tłumu. Czaicie czaczę? Na pewno czaicie.
Następnie określa zasady pojedynku – rodzaj literacki, gatunek, tematyka, inne ograniczenia.

Wasz temat z wyzwaniem do walki powinien wyglądać w ten sposób:
Cytat:Wyzywam na pojedynek: Nidrax / Rzucam rękawicę w tłum

Zasady: Tekst pisany prozą, nie dłuższy niż 20 000 znaków, Temat – Ujeżdżanie lwa

Następnie osoba której zostało rzucone wyzwanie / ktoś z tłumu podejmuje je i może w tym momencie dodać jeszcze własne warunki.
W momencie gdy obie osoby zgodzą się na proponowane przez przeciwników zasady, zaczynają pisać. Teksty możecie przesyłać na pw do mnie lub epoNa. W momencie, gdy administrator otrzyma oba teksty, opublikuje je w wyznaczonym dziale do wglądu i głosowania reszty forum.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
(02-03-2017, 00:30)Nidrax napisał(a): Zasady: Tekst pisany prozą, nie dłuższy niż 20 000 słów, Temat – Ujeżdżanie lwa

Nid, czy na pewno chodzi o słowa? Sprawdziłam w swoim tekście, 96 stron pisanych czcionką 12 TNR, interlinia 1,5 – wierszowa, to 39 000 słów, czyli połowa z tego to ponad 40 stron.
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
(02-03-2017, 01:56)Nawka napisał(a):
(02-03-2017, 00:30)Nidrax napisał(a): Zasady: Tekst pisany prozą, nie dłuższy niż 20 000 słów, Temat – Ujeżdżanie lwa

Nid, czy na pewno chodzi o słowa? Sprawdziłam w swoim tekście, 96 stron pisanych czcionką 12 TNR, interlinia 1,5 – wierszowa, to 39 000 słów, czyli połowa z tego to ponad 40 stron.

To był przykład. Liczba jest kompletnie arbitralna, nawet nie liczyłem, ile to może być objętościowo :p Ale zmieniłem, żeby nie było.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości