Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?
RejestracjaUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Forumowe Popisy – regulamin
#1
Forumowe Popisy to ogolnoforumowy konkurs organizowany przez Podziemie Opowiadań. Udział w konkursie może brać każdy zarejestrowany na forum użytkownik, bez względu na staż.
  1. Konkurs realizowany jest w pojedynczych edycjach, trwających łącznie, od momentu ogłoszenia tematów do momentu ogłoszenia wyników, 29 dni.
  2. Daty publikacji wytycznych, nadsyłania zgłoszeń, czasu głosowania oraz publikacji wyników są dostępne w kalendarzu publicznym.
  3. Każdy użytkownik może nadesłać jeden tekst w ramach jednej edycji konkursu w wyznaczonym do tego dziale.
  4. Autorzy nadesłanych tekstów są anonimowi do momentu ogłoszenia wyników.
  5. Spośród nadesłanych tekstów wybierany jest najlepszy na turę w ogólnym głosowaniu. Oddane głosy są anonimowe dla innych użytkowników, z wyłączeniem moderacji i administracji.
  6. Autor najlepszego tekstu w danej edycji zostanie wyróżniony odpowiednią grupą na forum z wyróżniającym się kolorem nazwy użytkownika do momentu zakończenia czasu na nadsyłanie prac następnej tury Forumowych Popisów za wyjątkiem miesięcy, gdy konkurs się nie odbywa. Wtedy okres zakończenia wyznacza niedziela w tygodniu następującym po ogłoszeniu wyników (jest to okres ok. 14 dni).
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości