Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Informacja o zamknięciu Warsztatów Twórczych
Z początkiem roku podjąłem decyzję o zamknięciu naszej forumowej aktywności pisarskiej znanej jako Warsztaty Twórcze (wcześniej Cotygodniowe Warsztaty Twórcze).

Powód jest prozaiczny i dosyć prosty. Nasze warsztaty formalnie nie są warsztatami. O ile pierwotnie faktycznie ich forma była bardziej zbliżona do warsztatów niż aktualnie, to w drugiej odsłonie stały się zwykłym konkursem z nagrodą w postaci wyróżniającego się koloru nazwy użytkownika.
Drugim problemem był udział w zabawie, z którym bywało różnie – raz lepiej, raz gorzej.

Ale spokojnie. Fakt zamknięcia WT nie oznacza, że całkowicie rezygnujemy z zabaw. Ba, w miejsce aktualnych warsztatów mam przewidziane trzy nowe rodzaje aktywności, które – jak mam nadzieję – wprowadzą powiew świeżości na forum. Planuję wystartować je z początkiem lutego. Nie wiem, czy od razu wprowadzę wszystkie trzy, ale chcę, aby przedsięwzięcie przynajmniej częściowo ruszyło od przyszłego miesiąca.

[Obrazek: giphy.gif]

Szczegóły dotyczące planowanych zabaw przedstawię wkrótce, gdy będę je już miał z grubsza zaplanowane. Post pojawi się w dziale z newsami ogólnymi.

Pozdrawiam i liczę na zainteresowanie tematem
Daniel Praźmo
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości