Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Podziemie Kraków 2017
Witam wszystkich zebranych!

Drodzy Państwo, pojawiła się idea walnego zgromadzenia kolegów i koleżanek pisarzyn. Miejsce wstępnie dogadane, byłby to Kraków, z racji dostępności (myślę, że każdy znajdzie sposób na dojazd). Z racji nazwy forum i tego, że w Krakowie innych miejsc prawie nie ma, proponuję spotkanie w Podziemiach :D Na ul. Grodzkiej mamy miejscówkę, stylizowaną na Harry'ego Pottera (nie zrażać się) z dobrymi, bezalkoholowymi drinkami, a później można skoczyć na coś mocniejszego, jeśli będą chętni.

W tym wątku proszę o wypowiedzi potwierdzające przybycie oraz zapytania, co do szczegółów. W miarę upływu czasu, pojawiać się będzie coraz więcej informacji.

Jestem w stanie przenocować około 2 osoby, może więcej, jeśli zaopatrzycie się we własne materace.

Na tę chwilę to tyle.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Z mojej strony – meh.
Za daleko. Dla mnie to jakieś 500km, dla Nida jeszcze chyba więcej. Jak organizować jakieś spotkanie, to lepiej już bardziej w centrum Polszy, żeby każdemu było blisko. Chociaż co tam gadam, pewnie nie będę miał nawet czasu, środków ani czasu. Sigh. A do tego wszędzie mam absolutnie jednakowo daleko. Równie dobrze mógłbym mieszkać w Ameryce.:P
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Braliśmy to pod uwagę. Pomysł zrodził ssie wczoraj podczas rozmowy na SB, dużo osób mieszka w Krakowie lub okolicach dlatego wybraliśmy to miejsce. Wszystko jest jeszcze do ustalenia o ile zbiorą się chętni i będzie gdzie i kiedy. Środek polski, Warszawa – dla mnie to 5 godzin w jedną stronę...  W teori już odpadam
Crax, do poprawek marsz! ~ Nawka
Odpowiedz
(01-12-2016, 11:57)Crax napisał(a): Środek polski, Warszawa – dla mnie to 5 godzin w jedną stronę...  W teori już odpadam

Dla mnie wyjazd do Krakowa to ledwie 8-10 godzin w jedną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam się nie wypowiadam, bo w poście nawet nie ma mowy o wstępnym terminie tego zjazdu, a to dosyć ważny punkt, bo trzeba to rozplanować finansowo i czasowo, gdyż mamy w pracy takie okresy w roku, gdy nie mogę sobie pozwolić na urlop.

Ogólnie to planuję wyjazd na następne Wrocławskie Targi Dobrego Piwa, więc będę do złapania we Wrocławiu w Maju czy Czerwcu, kiedy tam akurat wypadną.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Oj tam oj tam :D
Kraków fajnyyy jeeest.
Say farewell to this predestined world.
Odpowiedz
Po co Kraków, jak można zaczerpnąć świeżego, duńskiego powietrza, hehe xD
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »