Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Zwierzenia
Dla Koperka, przez Koperka, pod wpływem koperkowej żony, kochanki, oblubienicy.

Dotyka najgłębiej skrywanych myśli, uczuć, wątpliwości. Sprawia, że odlatujesz gdzieś, gdzie nikt nie łapie cię za kończyny, nie ciągnie siłą do ziemi. Nie pozwala upaść. Dostajesz skrzydła, które pozwalają sunąć pośród chmur, tuż pod błękitem nieba. Bez czasu, bez krzyków, głosów, pretensji. Wielokrotne uniesienia niczym mentalne orgazmy pozwalają się cieszyć każdą chwilą, ułamkiem sekundy. Dodaje nadziei na kolejne dni, w końcu kiedyś na pewno będzie lepiej. Zdejmuje opaski z oczu, które każdego ranka zawiązuje nam rzeczywistość. Wyraża to, czego nie potrafisz powiedzieć. Porywa do tańca wyobraźnię i chęć nowych doznań. Muska duszę, wprawiając w ruch każdy skrawek marzeń, porusza nawet sumieniem. Oczekujesz każdego jej powrotu, choćby chwili z nią. Ważny element, fragment układanki, bez którego nic nie miałoby sensu. Gdy jest przy tobie, zamykasz oczy, a mimo wszystko widzisz ją w pełnej krasie, jeszcze piękniejszą niż wczoraj, bardziej subtelną. Czułkami motyla łaskocze policzki, ociera łzy, szepcząc do ucha słowa wspanialsze od tych, które wypowiedzieli najznakomitsi poeci. Ona jedna cię nie zdradzi. Muzyka. Przecież to jest to, co w życiu najważniejsze.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Miniaturka jak zawsze piękna w twoim wykonaniu. Wciągnęła mnie dogłębnie i aż do końca miałem mylne uczucie, że jest ona o życiu( nie wiem dlaczego :D ), a tu się okazuje, że tematem jest muzyka O.o. Naprawdę jestem pod wrażeniem.
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
And heal

Odpowiedz
boże kolejna germanistka... zaczynam mieć dość tego języka :/

Odpowiedz
Podoba mi się Twoja miniaturka ;)
Fajnie piszesz Duśka ;)
Odpowiedz
Kołboj, ja tak zawsze, germanistką nie jestem.

Dzięki, Kłin :]
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Bardzo fajna miniatura, bardzo mi się podoba. Fajnie zrobiona kompozycyjnie, dobrze, że wyjaśnienie(muzyka) jest na końcu, bo w gruncie rzeczy do samego końca każdy może wstawić tam coś swojego. Tylko zastanawiam się, czy cała ta miniatura, zamiast podzielona kropkami nie powinna być przedzielona średnikami(fakt, gorzej by to wyglądało). W gruncie rzeczy są to wyliczenia, choć zbyt odrębne na przecinki, ale chyba też zbyt słabe na kropki. No jako, że jesteś autorką masz prawo pisać w jakiej formie chcesz, to tylko moja sugestia.
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
Odpowiedz
Może pokuszę się o wstawienie średników, ale nie wszędzie. I tak muszę nad tym pomyśleć, bo nie podchodzę do pomysłu bardzoo przychylnie.
And heal

Odpowiedz
no wiesz, to nie będzie wyglądać fajnie, zdaję sobie z tego sprawę. Natomiast jeśli patrzeć na poprawność to tak byłoby chyba lepiej. No, ale nie musi być to poprawne(ile było nurtów w literaturze tak abstrakcyjnych i niezgodnych z normami) ;–)
Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie
Odpowiedz
Duś nie twierdzę, że jesteś germanistką (przynajmniej w dosłownym tego słowa znaczeniu). Chodziło mi gł. o to, że mam dość niemieckiego języka :/

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości