Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Jak ci się podoba pomysł, rozpoczęcia nowej sesji?
Tak, sesja typowe fantasy
33.33%
1 33.33%
Tak, inny rodzaj sesji
0%
0 0%
Nie, nie mam czasu
0%
0 0%
Tylko jeśli będzie dobry MG
66.67%
2 66.67%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Tryby wyświetlania wątku
Wiedźmin/typowe fantasy
Wakacje, dużo czasu wolnego – nie każdy aż tak jak inni, ale zawsze to trochę luzu – piękna pogoda, urlopy itd...

Pomyślałem więc o sesji, takiej średnio zaawansowanej, z dodatki dla nowych graczy – takich jak ja. 
Klimat typowego fantasy + wiedźmin.
Dlaczego wiedźmin? Książka którą raczej każdy czytał, i łatwo było by się w pasować w akcję.

Zatem, potrzebny był bym:
– dobry MG
– trochę chętnych graczy 
– jakiś klimat, ja proponuje typowe fantasy (elfy, magia, rude czarodziejki, orkowie, krasnoludy etc. do ustalenia)
– ewentualnie wiedźmin

Jakieś uwagi?
Crax, do poprawek marsz! ~ Nawka
Odpowiedz
Reklama AdSense
Zgłasza się dziewczyna, która nie ma zielonego pojęcia o Wiedźminie.

Kiedyś stwierdziłam, że jakaś loszka Gerarda(czy jak mu tam) jest jego matką xD
Odpowiedz
(28-06-2016, 02:56)Miska-chan napisał(a): Gerarda(czy jak mu tam)
[Obrazek: be1ff462c7.jpg]

W sumie nigdy tego nie robiłem, ale mogę być MG, jeśli oczywiście będzie wystarczająco ludzi, by to rozpocząć. Aczkolwiek jakiekolwiek przygotowania mogę zacząć najwcześniej dopiero od przyszłego tygodnia.
Rozumiem, że w zamyśle chcesz, by to było całkowicie PBF? Bo w mojej skromnej opinii byłoby lepiej, jakby przynajmniej część była robiona na żywo. Jeśli nie, będę musiał opracować w miarę dobry system obsługi samej gry,.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Ja bym chętnie wziął udział, ale w takim na żywo, próbowałem nie tak dawno PBFa zagrać i jakoś mi ta forma nie leżała :P
Odpowiedz
Nigdy nie brałem udziału w żadnej sesji... Na innym forum Elas zaprosił mnie do udziału, niestety z braku czasu nie dałem rady. Chciałem sprawdzić jakie będzie zainteresowanie tym tematem tutaj.

Odnośnie twojego pytanie, mi to tam obojętne, może być na żywo. Jak już mówiłem, nie wiem co będzie lepsze bo nigdy nie brałem w Sesji udziału.

Pomysłem była sesja dla początkujących. Jaki temat mi odpowiada już napisałem, całą resztę możemy ustalić.
Fajnie że zgłosiłeś się jako kandydat na MG, to daje już jakiś punkt podparcia.

Podsumowując, mamy trzy osoby i wstępnego MG... Trzeba to jeszcze jakoś rozkręcić.
Odpowiedz
Ja też mogę zagrać, grałam w trzy forumowe sesje, to w czwartą też mogę, a co. :p Tylko w następną niedzielę wyjeżdżam na dwa tygodnie.

Mnie odpowiada forma PBFa, tylko musi to być naprawdę dobrze zorganizowane, bo poprzednie sesje forumowe nie umarły bez przyczyny.
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Reklama AdSense
– 4 osoby (gracze )
– MG (Nidrax )

Kilka spraw:
Nid, czy dał byś radę pociągnąć tą sesję jako MG?
Cytując Vet: ,,forma PBFa, tylko musi to być naprawdę dobrze zorganizowane'' , moim zdaniem będzie to najlepsze rozwiązanie, ale o to jeszcze zapytam Nid, jako MG pasuje znać jego zdanie.
Szczegóły klimatu też ustalimy.

Generalnie możemy się już cieszyć, bo o ile nic mi nie wypadnie to zabieram się ostro do pracy.
Odpowiedz
Mogę pomagać w byciu MG, od ostatniej klapy trochę się w tym wykształciłem :>

Proponuję coś oparte na D&D5, bo proste przez skype/podobne temu sprawy.

PS
Myślałem o sesji typu "odwrócone role", gracze wcielają się w gobliny/orków/inne takie i bronią się przed poszukiwaczami przygód, dajcie znać, gdyby was to zainteresowało :P

Plus, ekhem, Xiliath to już w miarę opracowany setting XD
Odpowiedz
(15-07-2016, 14:31)Hellbringer napisał(a): Proponuję coś oparte na D&D5, bo proste przez skype/podobne temu sprawy.

PS
Myślałem o sesji typu "odwrócone role", gracze wcielają się w gobliny/orków/inne takie i bronią się przed poszukiwaczami przygód, dajcie znać, gdyby was to zainteresowało :P

Plus, ekhem, Xiliath to już w miarę opracowany setting XD

Problem jest taki, że mało komu będzie się chciało zapoznać z 114-stronicowym poradnikiem do D&D5, a większość chętnych tutaj osób nie brało udziału w trzeciej sesji.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Ja płaczę za Xiliath rzewnymi łzami, bo zostało ucięte w takim momencie, że mnie wciąż krew zalewa xD
Ja w każdym razie mimo że rzadko na forum ostatnio wchodziłam, to widzę, o sesja. Możecie mnie liczyć jako bardzo chętnego uczestnika. Choć magii nie lubię aż tak, to Wiedźmin zawsze spoko.
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości