Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Fantasy [North Region] Kraina Nocy (tytuł roboczy)
(25-05-2016, 16:42)Nawka napisał(a): Moim zdaniem ten szczegółowy opis postaci Daszkina nie był potrzebny, skoro dałeś jego portret. Dalsza część już jest ok, szczególnie ta bójka i końcówka, gdzie rozpoczyna się coś miłego :) Nadal dużo problemów z interpunkcją. Gdybyś pisał nieco krótsze zdania, byłoby ci łatwiej to ogarnąć. Później możesz zacząć je rozbudowywać. Jeśli chodzi o myśli, to niektórzy są zdania, że nie ma potrzeby ich zaznaczać. Ja jednak uważam, że lepiej podkreślić, a drugorzędną rzeczą jest, w jaki sposób. Zarówno kursywa jak i cudzysłów jest dobrą formą.

Właśnie się zastanawiałem i pytałem na shoutboxie. Zaraz wywalę ten opis i już, i zostawię trochę tego opisu. Ja właśnie staram się krótkie te zdania robić, ale nie umiem opisywać czegokolwiek w krótkich zdaniach. Zawsze nieumyślnie je rozciągam xd. Staram się pracować nad tym ^^. Dziękuję za poprawki, jutro (w sumie to już dzisiaj) je wstawię ^^. Dzięki za rady co do tych myśli :D. Dobrze wiedzieć, że przynajmniej to robię dobrze, ale będę się starać trzymać kursyw. Tak jak w angielskiej formie robiłem. Jeszcze raz dzięki za komentarz ^^.
–"We are leaves in the wind. Where will we fall? Nobody knows."
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »