Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Dlaczego?! – Tajemnicze Zagadki [gra autorska]
Witajcie (tak, jeszcze pamiętam, że w tym przypadku "witam" jest najgorszym błędem :D).
Wiem, że dawno mnie tu nie było. Intensywny finisz liceum, matura, trochę szalone wakacje, pierwszy semestr informatyki – myślałem trochę o innych rzeczach.
Lecz nie próżnowałem literacko. Jednakże w trochę inny sposób, niż wcześniej na tym forum – żadne nowe opowiadanie nie wyszło spod mojego pióra. Tworzyłem za to grę. Na początku z myślą o wydaniu jej w wersji planszowej, po tym jednak, gdy nie udało się dogadać z żadnym wydawnictwem, postanowiliśmy z resztą autorów, że zamienimy ją na aplikację mobilną.
Oto zaś efekt, przedstawiam Wam Dlaczego?! – Tajemnicze Zagadki. Opublikowałem je dopiero kilka dni temu i jeszcze na dobre nie zacząłem promocji. Myśląc o tym, kogo mógłbym spytać o opinię, przyszło mi do głowy Podziemie Opowiadań. Dlatego właśnie tutaj piszę i serdecznie proszę o wszelkie komentarze, konstruktywną krytykę, opinie co do samych zagadek jak i aplikacji, do błędów składniowych i stylistycznych :D. Bardzo dziękuję za każdą wiadomość. Z wielką chęcią dopiszę podziękowania dla kolejnych osób w dziale "Autorzy" w samej aplikacji.
Co do samej gry, opiera się ona na szeroko znanym schemacie – jedna osoba czyta na głos treść zagadki, po czym w ciszy poznaje jej odpowiedź. Pozostali uczestnicy zadają następnie owemu Mistrzowi Gry pytania, starając się rozwikłać tajemnicę. Wprowadziliśmy kilka modyfikacji, których do tej pory nie było w podobnych grach – szczególnie mechanizm Punktów Kluczowych, ale tu już odsyłam do samej instrukcji wewnątrz gry :).
Sami wymyślaliśmy wszystkie zagadki, nie ma tam ani jednej z już znanych "zagadek lateralnych" czy też "czarnych historii" :).
Zachęcam do ściągnięcia i przetestowania, z doświadczenia mogę powiedzieć, że przy Dlaczego?! jest naprawdę sporo dobrej zabawy :).

Link do aplikacji na Google Play  

Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie :).
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości