Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Który tekst jest według ciebie najlepszy?
Pierwszy
0%
0 0%
Drugi
16.67%
1 16.67%
Trzeci
0%
0 0%
Czwarty
16.67%
1 16.67%
Piąty
66.67%
4 66.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Tryby wyświetlania wątku
Podsumowanie "Katalog problemów"
Dun, dun, dun.
Osobiście jestem zaskoczony – na ten wyjątkowo pozytywny sposób! – że jest aż tyle zgłoszeń. Jest ich bowiem aż pięć. Wydaje mi się nawet, że jest to pierwsza edycja od czasów zmienienia wyglądu forum. Z tej strony podziękowania dla Craxa i DjDanceCore'a, którzy zaproponowali start nowej – i wygląda na to, że udanej – edycji. Oczywiście podziękowania kieruję także do uczestników, którzy zgłosili swój udział.
Zielony kolorek czeka już na swojego nowego właściciela.

Spoiler: Pierwszy tekst

Spoiler: Drugi tekst

Spoiler: Trzeci tekst

Spoiler: Czwarty tekst

Spoiler: Piąty tekst
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Reklama AdSense
Aż pięć tekstów, brawo. :D Gratuluję uczestnikom zapału, bardzo dobrze się spisaliście. :)

A teraz drobne podsumowanie z mojej strony:

Spoiler: Tekst pierwszy

Spoiler: Tekst drugi

Spoiler: Tekst trzeci

Spoiler: Tekst czwarty

Spoiler: Tekst piąty

Chyba pierwszy raz miałam niejaki problem ze zdecydowaniem, który tekst najbardziej przypadł mi do gustu. Rozważałam trzeci, czwarty i piąty. Ostatecznie mój wybór pada na tekst piąty. :)
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
To i ja zerknę :)

Spoiler: Pierwszy tekst

Spoiler: Drugi tekst

Spoiler: Trzeci tekst

Spoiler: Czwarty tekst

Spoiler: Piąty tekst

A teraz głosowanie. Głosuję na... a nie powiem :)
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Jeśli znajdę chwilkę, dołożę swoje, zwłaszcza że sam nie zdążyłem... :<
Powiem szczerze, że podoba mi się to, co ludzie potrafią napisać na WT. Niby jeden temat, a rozstrzał jak u ślepego. Mamy fantasy, sci-fi, realistyczne, może nawet historyczne i obyczajowe. Nie jestem pewien, czy podział jest poprawny, pal to licho, nigdy nie potrafiłem tego kategoryzować. Nawet długość jest różna. Jedne są krótkie czy króciutkie, inne zasługują na miano oddzielnego opowiadanka. I wszystkie napisane całkiem nieźle, co najmniej do takiego stopnia, że człowiek nie nudzi się w połowie podczas czytania.

@Tekst 1.
Krótkie, treściwe. Porządnie i solidnie napisane. Cóż dodać więcej?

@Tekst 2.
Jeszcze krótsze, bardziej jak prolog bądź fragment całości – oczywiście ja wiem od czego, jednak nie mogłem dać od czego, by nie zdradzić autora – przez co wydaje się, i pewnie jest, urwane.

@Tekst 3.
Nieźle napisane, niewiele błędów, ciągle popycha do przodu ciekawość – co się stanie z bohaterem? Początek i koniec fajnie połączone – w sposób, którego się nie spodziewałem.

@Tekst 4.
Jestem trochę zagubiony przy zakończeniu. Sam tekst jest dobrze napisany, choć jest wiele literówek i błędów, które dosyć srogo rzucają się w oczy. Całkiem ciekawy koncept, ale, jak już napisałem na początku, czuję się dziwnie zagubiony. Nie do końca jestem w stanie połapać się w przeskokach czasowych.

@Tekst 5.
Bardzo dobrze i bardzo ładnie napisany fragment. Takie bardziej ludzkie dziecko Terminatora i Matrixa, z jakiegoś powodu przypominało mi opowiadania Lema. Podobnie jak Naw, chętnie przeczytałbym coś dłuższego, coś co by powstało wokół tego fragmentu.

A mój głos... it's a secret :3
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Dun dun dun,
Czas ogłosić wyniki!
Od razu ujawnię autorów tekstu.
Tekst 1 – marookko – 0 głosów.
Tekst 2 – DjDanceCore – 1 głosów.
Tekst 3 – Yerzay – 0 głosów.
Tekst 4 – Crax – 1 głosów.
Tekst 5 – Sunshine – 4 głosów.

Jak widać, Sunny skradła większość głosów :) Gratuluję zwycięstwa! Czas na paradę z nowym kolorkiem nicku!
Reklama AdSense
Gratulacje Sunny. :D
"Ja nie boję się ciemności. Boję się swojej wyobraźni..."
Nieznany Autor. 

"Zombie najszybciej pozbyć się kulą pistoletu. Rozłupanie głowy toporem jest zabawniesze."
DjDanceCore. 
« Starszy wątek | Nowszy wątek »