Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Propozycje dotyczace forum
Yamiś, ściśnij poślady, to było tylko pytanie.

Jeśli ładnie poprosisz, a ja nie będę miała natłoku roboty, prawdopodobnie pomogę. Ale wtedy nie będzie sensu komentowania Twojej pracy po publikacji. Jeżeli potrzebujesz rad, jakiejś pomocy – spoko, możesz pisać.

A co do wypowiedzi Yamisia – kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Fajnie by było, gdyby był dział, w którym zamieszczalibyśmy aktualne konkursy literackie (które jakimś cudem udałoby nam się znaleźć), w google trudno znaleźć takie, a jak już są to nawet nie ma gdzie podyskutować :P
Odpowiedz
Drogi Jaśnie nam panujący Nidraxie!

Mam nadzieję że dobrze się miewasz czytając tą wiadomość.
Piszę do ciebie w pewnej ważnej sprawie, mianowicie w sprawie braku pewnej istotnej opcji w pasku emotikon shoutboxa. Może to zabrzmi jak kpina, ale ja jestem poważny, bo i sprawa jest poważna!
Jak zapewne doskonale wiesz wśród emotikon znajdują się aniołek, diabeł, jakiś hipis, a nawet róża i pies z kotem. Bardzo dziwi mnie pominięcie pewnego wysoce pożytecznego i miłego dla oka zwierzęcia jakim jest Jeż. Tak Jeż, jest to bardzo miłe zwierzątko nocne, żywiące się pędrakami, ale nie lubiące czosnku, ani cebuli.
Stworzonko to miałoby szerokie zastosojwanie jako emotikona, mogłoby znaczyć skrycie się w sobie( gdyby jeż zwijał się w kulkę) , albo grę aktorską( gdyby lizał kolce). Pozwolisz, że przybliże ci odrobinę charakter jeży, bym mógł przekonać cię do wprowadzenia takiej emotki. Jeże to bardzo rozpowszechniony gatunek zwieżątek. Nie są one gryzoniami jak możesz myśleć, ale właśnie jeżami! Nawet biolodzy uznali te piękne stworzonka za niezwykłe i stworzyli dla nich oddzielny gatunek! Czyż to nie podkreśla ich wyjątkowości? Moim skromnym zdaniem tak, ale kontynuujmy.
Jeż to taki pancernik. Żadne zwierzę w lesie nie jest w stanie go zranić, gdy opuści przyłbice, zwijając się w kulkę, no może oprócz borsuka, ale on oszukuje.
Jeże prowadzą nocny tryb życia, pewnie nie wiesz, ale te kolczaki umieją świetnie pływać, a wspinają się jak nie jeden alpinista!

Jak już zapewne zauważyłeś, jeże to wspaniałe istoty, o wiele ciekawsze od psów czy kotów i w pełni zasługują na swego przedstawiciela wśród emotikon.
Obyś czytał to w dobrym zdrowiu!

Z poważaniem,
Władca Jeży – Finneus

Prosiłbym o wyrażenie poparcia dla sprawy pod spodem.
I konia, i muła, i osła głupiego,
I mrówke, i żuka, termita martwego,
Gołąbka pokoju białego jak kreda,
Lecz tylko jeża przelecieć się nie da!!!

Odpowiedz
Emotki są wzięte z paczki komunikatora AQQ. Paczka ta nie zawiera jeża i ze względu na estetykę (tzn. trudno znaleźć emotkę, która będzie dizajnem przypominać obecne) nie zostanie wprowadzona na naszym forum, póki takowa nie pojawi się w paczce emotikon GG w komunikatorze AQQ.eu
[Obrazek: moje_emotkiAQQ.png]
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Niniejszym wyruszam na poszukiwanie jeżoemoty odpowiadającej wyglądem.

Odpowiedz
[Obrazek: emotki.bmp]
3 od końca, ostatni rząd. Czy to aby nie jeż ^^?
Być Virusem... Istnieć na granicy życia i śmierci.
Jeśli robię coś źle w RPG to mi piszcie proszę. :)
Odpowiedz
Reklama AdSense
Pies preriowy raczej i się nie nadaje
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
To chyba chomik.
Mnie bardziej zaintrygowało 2 od lewej w 3 rzędzie :D
Odpowiedz
Jak dla mnie to on pasuje dizajnem, dzięki Virus zwój chłop jesteś.
No to co ty na to nid?^_^

Odpowiedz
Te emoty są nawet ciekawe, ale napiszcie skąd pochodzą, by je ewentualnie można było zaaplikować.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »