Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Jakie filmy oglądacie?
Jak w tytule – ostatnio obejrzane, ulubione, zapamiętane, pod jakimś względem dla was ważne, wyjątkowe lub godne polecenia. :)
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Reklama AdSense
Gwiezdne Wojny ftw. Czekam na siódmą część jak rolnik na dotacje ^^
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Jak dogonić szczęście – film przy którym książki o pozytywnym myśleniu, motywacji i innych bledną. Polecam dla każdego, kto jest smutny, kto nie odnajduje szczęścia w życiu :)
Odpowiedz
Ja nie będę oryginalny :) Gwiezdne Wojny (mój avatar mówi wszystko).
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Stu, jaki ojciec taki syn. :D

Preferuje bardziej seriale, ale tak to np, Avatara...

Dwójka podobno w 2016 :)

#Edit#

Dla tego napisałem podobno, głównie to są podejrzenia, a o 2016 słyszałem najczęściej :)
StuGraMP napisał 06-10-2015, 21:38:
Przewidywana premiera – grudzień 2017
http://www.filmweb.pl/film/Avatar+2-2017-558178
Crax, do poprawek marsz! ~ Nawka
Odpowiedz
Ostatnio był to ten film, mocno polecam. Końcówka mnie dobiła, myślałem o niej dwie noce, była taka autentyczna. Przewrotnie mógłbym napisać – również polecam dla każdego, kto jest smutny, kto nie odnajduje szczęścia w życiu. Dobrze jest doceniać to, co się ma i gdzie się jest.

https://www.youtube.com/watch?v=-4kAUjSXeco
Odpowiedz
Reklama AdSense
Władca Pierścieni <3 I w sumie Gwiezdne Wojny też bardzo lubię xD A poza tym mało filmów raczej oglądam :P
Odpowiedz
[Obrazek: 9788324026555.jpg]
Miesiąc temu zakupiłem książkę House of Cards Bezwzględna gra o władzę Michael Dobbs z działu bestsellery książkowe legolas.pl. Jestem wielkim fanem całej serii House of Cards. Dla osób, które nie oglądały tego serialu – jest to serial o tym, jak z średniego szczebla polityk pnie się w górę po szczeblach hierarchi włady w USA. Pokazuje jak wygląda polityka z tej strony, którą my nie znamy. 

Co do książki, tak się spodziewałem, że będzie jedną z ultra ciekawych pozycji dla mnie
Odpowiedz
Odpowiedz
Polecam całą serię Niezniszczalnych, jeśli chodzi o seriale lubię oglądać How i met your mother, przezabawne dialogi :)
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości