Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Odpoczynek
Chcę tutaj powrócić do tematu sprzed kilku miesięcy: http://podziemieopowiadan.pl/forum/threa...cyjne.html

Ludzie, rozumiem, że jestem adminem głównym, więc jestem pierwszą osobą, jaka przychodzi na myśl, gdy coś jest nie tak, ale jestem tylko człowiekiem, a nie supermanem.
Mam na głowie sporo spraw technicznych i organizacyjnych, które wykraczają poza to, co przeciętny użytkownik zauważa i naprawdę, nie mam zazwyczaj czasu ani nerwów jeszcze zajmować się każdym problemem, czy to odnośnie banów na sb, czy ukrywania wątków, czy innych bardziej przyziemnych rzeczy. Dlatego ponownie proszę, byście kierowali swoje sprawy w pierwszej kolejności do @Yamiego lub @epoNa. Jeśli problem będzie wymagał mojej interwencji, to ONI się do mnie zwrócą, ale nie idźcie na skróty, biegnąc z każdym zgrzytem do mnie.

Ja idę na urlop, gdyż musze trochę od tego wszystkiego odpocząć, zwłaszcza po ostrych pracach nad nową wersją forum, tak więc jeszcze raz przypominam, że ekipa to nie tylko ja i że możecie się zwracać do drugiego admina lub naszego moderatora.

Pozdrawiam,
~Nidu
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości