Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?
RejestracjaUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
System reputacji
#1
Wraz z nowym stylem przywróciliśmy pewną daaaawno temu wyłączoną funkcjonalność, mianowicie system reputacji. Cóż to jest i z czym to się je? Otóż, jak łatwo można się domyślić, jest to coś pokroju poprzedniego systemu podziękowań za posty. Tylko bardziej widoczny. Będzie to swojego rodzaju wyznacznik zaangażowania w życie forum oraz wiedzy/umiejętności jako pisarz/korektor.
Dlatego też wszystkich zachęcam do korzystania z tego systemu. Podobał Ci się tekst? Ktoś udzielił Ci fachowej korekty opowiadania? A może tak po prostu spodobała Ci się czyjaś wypowiedź? Okaż autorowi odrobinę miłości i przyznaj mu punkt reputacji :)

(możliwość przyznawania punktów ujemnych została wyłączona, gdyż jak wiadomo, pełno jest w sieci trolli, którzy by wlepiali ludziom minusy bez powodu)
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości