Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Nowa wersja forum – wątek remontowy
Stały
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Mhm. A czy szerokość okna ma jakikolwiek wpływ na wyświetlanie tej strony? Jaka przeglądarka? Najnowszy Chrome?
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Na Chromie działa poprawnie. Na Mozarelli Firefoxie rozjeżdża się na dwóch komputerach o różnej rozdziałce
Odpowiedz
Dzięki, poprawione.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Mam nowe wiadomości w skrzynce, ale portal nie wyświetla mi komunikatu u góry strony
Występuje na: Mozarella Firefox i Google Chrum
Odpowiedz
Ojejciu, podpinam się. Nie ma żadnego wskaźnika, czy są nowe wiadomości.
@Edit.
Na Chrołm.
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Reklama AdSense
Wygląda na to, że ja też, bo nie dostałam powiadomienia o nowym privie. o.O Toże Chrome.
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
TeamSpeak nie działa?
epoN napisał 21-09-2015, 20:41:
Ten dla kadry? Działa w porządku, nie mam żadnego problemu po swojej stronie.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Nie wyświetlają mi się powiadomienia o odebranych wiadomościach, czy możecie to jakoś włączyć, czy jeszcze coś dopracowujecie, bo kilka dni temu były. Używam Opery, jakby co.
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Michaił Bułhakow – Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
Powiadomienie o wiadomościach ciągle tam było. Tyle, że uciekło pod nagłówek ^^"

Będzie poprawione, jak tylko CloudFlare wróci do działania, bo aktualnie strona im padła i nie mogę wyłączyć pamięci podręcznej stylów, żeby się odświeżyły ;)
~Yami
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »