Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Nowa wersja forum – wątek remontowy
Okej, nie ma co przedłużać aktualizacji forum, bo nic więcej już dzisiaj nie zdziałamy.

Przedstawiamy wam zupełnie nową wersję forum literackiego Podziemie Opowiadań z nowymi funkcjonalnościami i nowym wyglądem i – niestety – bez kilku starych funkcji (np. dawnego Shoutboksa).

Nie wszystkie założone wcześniej funkcje są jeszcze ukończone (głównie menu interfejsu, który użytkownik będzie mógł sobie dostosować), ale będą sukcesywnie wdrażane.
Nowy szablon może zawierać liczne błędy, więc jeśli jakiś napotkacie, prosiłbym o informację w tym wątku. Zrzuty ekranu obrazujące problem będą mile widziane :)

Pozdrawiam i liczę, że przyzwyczaicie się do nowego wyglądu i innych zmian.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
W stylu forum "default" brak SB
epoN napisał 13-09-2015, 16:26:

@edit
O mój boże, jest SB, nie zauważyłem xD
epoN napisał 13-09-2015, 16:21:
Chwilowo jeszcze nie ma SB, ale będzie (raczej) jakiś w przyszłości.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Błędem jest raczej fakt, że ten styl jest nadal dostępny :D
Poprawione.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
OK – Panel użytkownika/ Edytuj opcje/ Opcje wyświetlania wątków – druga pozycja jest 'Wyświetaj' zamiast 'Wyświetlaj'.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
W ustawieniach profilu w polu wyboru płci jest "Mezczyzna" – brak polskich liter.

W Edycji opcji jest zdanie: Powiadom mnie e-mailem kiedy dostanę nową prywatną wiadomość.
Przed 'kiedy' ma być przecinek.
Odpowiedz
(13-09-2015, 19:29)StuGraMP napisał(a): W ustawieniach profilu w polu wyboru płci jest "Mezczyzna" – brak polskich liter.

Tak ma być, a raczej miało. W poprzedniej wersji forum na podstawie wartości tego pola wybierało plik z grafiką płci po nazwie i najzwyczajniej w świecie z polskimi znaczkami to nie działało. Co do błędów ja pytałem o błędy w SZABLONIE, a nie w tłumaczeniu do MyBB :D ale jak będę miał czas, to zaktualizuję te kwiatki na GitHubie (zalety bycia członkiem polskiego wsparcia skryptu ;])
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Shoutbox znika, jak się jakiś czas ma nieaktywną kartę z forum
epoN napisał 19-09-2015, 18:00:
Kliknij na nazwę "Shoutbox" i POOP! pojawia się. Prawdopodobnie wtedy nie ciągnie łącza (jak to miało miejsce z poprzednim).
[url]http://sciencefantasia.blogspot.com[/url]
Opowiadania SF i Fantasy
O mnie
Opowiadania na forum:
Trzy warunki, Cztery godziny
Odpowiedz
(19-09-2015, 15:28)Box napisał(a): Shoutbox znika, jak się jakiś czas ma nieaktywną kartę z forum

[Obrazek: its_not_a_bug_its_a_feature_by_forester_joe.jpg]
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Moją pocztę opętał Belzebub i teraz wszystkie panele tańczą bardziej niż parabole:

(cenzura nałożona)

http://img.ctrlv.in/img/15/09/19/55fd71b617694.png
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Odpowiedz
Czy problem jest stały, czy wystąpił tylko raz, spontanicznie? Bo ciężko mi będzie naprawić coś, czego nie mogę sprawdzić :D
~Yami
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »