Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
[AMAliza] Historia wielkiej miłości
Cytat:Stevena ojciec
Szyk idealny xD

Cytat:Nie, kuźwa... Nie znam. Właśnie domagam się więcej szczegółów. Jak upozorował śmierć? Jak oszukał swoich rodziców?
No kurde, serio, większego pójścia na łatwiznę "ałtorka" chyba nie mogła w tym miejscu wymyślić. Po co pisać, jak upozorował swoją śmierć – taka codzienna sytuacja. :P

Cytat:– Gdzie jest ta lista? Mogę się rozejrzeć i może ją znajdę. A wtedy wyjedziemy stąd.
No tak, można się było domyślić, że taka idealna kobieta to zaproponuje xD Niech mi jeszcze ktoś próbuje wmówić, że jej się to uda, to chyba padnę :D

Matko, z każdym kolejnym fragmentem ten potworek rośnie w siłę i staje się coraz bardziej przerażający xD Niedługo sensu będziesz chyba szukał pod mikroskopem, Stu ^^
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Reklama AdSense
Zważywszy, że to jest jakieś 40% rozdziału, to naprawdę rewelacji jest tu sporo :)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Co do "w auto" – nie jestem stuprocentowo pewnym tego człowiekiem, aczkolwiek istnieje prawdopodobieństwo, iż jest to małopolski regionalizm. U kilku osób udało mi się usłyszeć tę formę.

Poza tym, AMAliza ciekawa. Nie rozwala może na łopatki, ale za to jest dość rzeczowa. i Vetali poszło chyba nieco lepiej niż Samotnemu.
Moje uszanowanie, że chciało wam się przez ten chłam przebić!
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości