Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?
RejestracjaUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Otwarte betatesty nowej odsłony Podziemia
#1
Cześć, Kochani!

Jak wiecie, od jakiegoś czasu trwają prace nad nową odsłoną forum.
Nie wszystko jeszcze mamy dopięte na ostatni guzik, ale prace powoli zbliżają się do końca, dlatego nadeszła pora, aby zaprosić was do otwartych testów nowego stylu.
Po co to wszystko? Otóż im więcej ludzi przetestuje nowy wygląd, tym mniej błędów uświadczymy już po oficjalnej aktualizacji, dlatego testujcie, póki jest czas, bo potem mogę nie uwzględnić zażaleń, jeśli coś nie będzie działać tylko na jakimś specyficznym urządzeniu/przeglądarce.

Forum możecie testować pod adresem [url]http://beta.podziemieopowiadan.pl/forum/index.php[/url]
Beta bazuje na kopii bazy z września 2014, więc wiele aktualnych kont tam nie istnieje, bądź hasła do nich są inne niż macie aktualnie. W przypadku jakichkolwiek spraw dotyczących waszych loginów i haseł, zgłaszajcie się do epoNa, a on udzieli wam potrzebnej pomocy.

Jednakże, jest kilka rzeczy, które nadal nie działają, o czym wiemy i prosimy, abyście i Wy także pamiętali, mianowicie:
  • Menu interfejsu w panelu bocznym nie jest oprogramowane, więc zmiana jakichkolwiek opcji nic nie da
  • Pola na login/hasło w formularzu logowania mogą trochę "pływać"
  • Panel użytkownika nadal nie jest w 100% dostosowany do wąskich rozdzielczości, a nawigacja wyświetla się tylko w podsumowaniu profilu
  • Edytor postów nie jest jeszcze do końca ostylowany
  • Przyciski posta do czasu ostatecznej wersji jeszcze się zmienią
  • Strony przekierowań nie wyświetlają się poprawnie na niskich rozdzielczościach

W przypadku napotkania jakichkolwiek błędów lub nieprawidłowości nie uwzględnionych na liście, proszę się zgłaszać w tym wątku, podając system operacyjny, którego używacie, nazwę przeglądarki (numer wersji jest bardzo mile widziany) oraz zrzut ekranu z błędem.

Planowana data zakończenia prac: 13 września.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości