Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Wilcze Dokumenty!
Chociaż nie wiem, czy to tutaj pasuje, ale co mi tam.

Dlatego, że ja jestem osobą, która dzieli się niemalże wszystkim co tworzy, chciałbym Wam udostępnić mój G-doc (tylko do odczytu!). Znajduje się tam sequel do tej powieści co piszę tutaj oraz kilka moich opek w języku angielskim.

Sequel, nie jest formalnie sequelem, ponieważ kraina, którą tworzę, tak na prawdę częścią większego, już istniejącego świata (z którym niewiele ma wspólnego, no ale ma) i w sumie tylko na potrzeby PO wyodrębniłem ją. Jednakże, jedynie co zmieniłem to postać bohaterów (Gwiazdka w oryginale nie była wilczycą, Daszkin nie znalazł wilczątka, tylko hybrydę wilka z... (tajemnica), a Luna nie była skrzydlatym wilkiem. No i to tyle. To były cechy wspólne z istniejącą krainą). Dokument ten ma postać czysto blogową (powieść znajduje się w osobnym folderze, ale dostępu nie dam :P) mająca za zadanie przelania tego, co stworzyłem na "papier", żeby później mi się nie pomyliła historia North Region (damn, muszę zmienić tą nazwę). W folderze "North Region – Polski" znajduje się również mapa całej krainy (sąsiadów dopiero tworzę). Prawie codziennie coś dopisuję, coś zmieniam, więc pliki te nie leżą bezczynnie.
Czemu udostępniam ten Gdoc? Well, żebyśmy razem stworzyli ten świat. To, że mam własne pomysły wcale nie oznacza, że jestem zamknięty na wszelkie propozycje. Jeżeli czyjś pomysł nie gryzie się z moim to poddam go analizie i kto wie, może też go umieszczę? Świat ten tworzę już niemalże rok i naprawdę... robi się coraz większy. Początkowo to miał być krótki fanfic liczący nie więcej niż 10 stron. Zamienił się w cały katalog.

https://drive.google.com/drive/folders/0...jJyazJtbGM (teraz powinno działać)
–"We are leaves in the wind. Where will we fall? Nobody knows."
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
Reklama AdSense
Wilku, normalnie żal.
Zlinkowałeś pierwsza klasa :D
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
(28-07-2015, 17:02)StuGraMP napisał(a): Wilku, normalnie żal.
Zlinkowałeś pierwsza klasa :D

Hmm... czemu? Co się stało? Normalnie się przełączam, więc błędu w linku nie ma. Może dam link już bezpośrednio do folderu. Może chodzi o udostępnienie. Zobaczę co się da zrobić.
-Nadejdzie czas, kiedy zniknę stąd. Słońce zgaśnie, nadejdzie mrok. Stojąc na granicy, zrobię krok. Rozliczony zostanie, każdy mój błąd. Odejdę w wieczny byt. Czy zdążę dojść na szczyt?
Odpowiedz
Teraz działa dobrze :)
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Spróbuj może ukryć jakoś Imię i Nazwisko chyba że ci to nie przeszkadza, ale różni użytkownicy przewijają się przez forum i mają dostęp do tych danych.
Crax, do poprawek marsz! ~ Nawka
Odpowiedz
(02-08-2015, 20:10)Crax napisał(a): Spróbuj może ukryć jakoś Imię i Nazwisko chyba że ci to nie przeszkadza, ale różni użytkownicy przewijają się przez forum i mają dostęp do tych danych.

Mi to tam nie przeszkadza ;p
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości