Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?
RejestracjaUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
Zmiany organizacyjne, Skrzynka na listy i OWION 2.0
#1
Na dzisiejszym spotkaniu administracji zwróciliśmy uwagę na kilka problemów, które przeszkadzają w zdrowym funkcjonowaniu portalu. Po wymianie argumentów znaleźliśmy możliwie najlepsze rozwiązania i czym prędzej wdrożyliśmy.

Pierwszą rzeczą jest sprawa Nidraxa i jego skrzynki wiadomości, która pęka w szwach od skarg, próśb i zażaleń. Wraz z dniem dzisiejszym Nidrax przestaje pełnić funkcję głównego wsparcia użytkowników, aby poświęcić swój czas na inne aktywności związane z portalem. Wszelkie wiadomości z waszymi problemami należy kierować do Yamiego lub epoNa.

Ponadto, wspólną decyzją, Nidrax przez pewien czas będzie niedostępny dla większości użytkowników, aby w pełni skupić się na projektowaniu nowej odsłony portalu. Należą mu się też wakacje od problemów z użytkownikami.

Druga kwestia to odzew społeczności. Zauważyliśmy, że dział ODWOŁANIA I PETYCJE świeci pustkami. Domyślnie liczyliśmy, że będziecie tam przesyłali swoje sugestie, ale tak się najczęściej nie działo. Myślimy, że źródłem problemu było to, że tematy działu były widoczne dla wszystkich użytkowników portalu. Wydzieliliśmy więc specjalne miejsce na wasze nieśmiałe propozycje:

[Obrazek: 55b155154657f.png]

Od teraz możecie pisać w tym dziale anonimowe wątki. Wgląd do nich będzie miała wyłącznie administracja portalu.

Ostatnia wielka zmiana dotyczy kategorii LUŹNE, a w szczególności działu OWION.
  • W OWIONie panowały pustki. Nawet, jeśli pojawiały się nowe, ciekawe wątki, szybko były przykrywane przez "Czego aktualnie słuchasz?". Postanowiliśmy go usunąć. Temat nie wnosił niczego do naszej społeczności.
  • Postanowiliśmy oddać należyty szacunek grafice, wyciągnąć na wierzch i zmienić jej nazwę na DZIEŁA NIELITERACKIE. Od tej pory można zamieszczać tam wszelką twórczość inną niż pisana. W niedalekiej przyszłości zamierzamy zrobić kolejne kroki w kierunku promocji twórczości innej niż literacka.
  • Dział ZAREKLAMUJ SIĘ został bezpowrotnie usunięty. Reklamowanie w nim miało być przywilejem dla zasłużonych. Niestety – w aktualnej formie zamieszczali w nim przeważnie nowi użytkownicy. Powstawał bałagan i postanowiliśmy z niego zrezygnować.
  • Połączyliśmy Komputery i sprzęt z Grami Wideo.
  • Dział Role Play na razie zostaje w OWIONie. Jeśli pomysł spotka się z pozytywnym odbiorem, być może pomyślimy o kolejnej sesji.
Lubię Tytanica. Moim ulubionym bohaterem była góra lodowa.
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości