Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?
RejestracjaUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Zasady nadsyłania tekstów
#1
Dla potomnych zostawiam krótkie info, jak nadsyłać teksty, bo nowi użytkownicy niezbyt odnajdują tę informacje w stosie innych postów w wątkach organizacyjnych:

Teksty na Warsztaty Twórcze należy nadsyłać w formie wątków forumowych w przeznaczonym do tego dziale: http://podziemieopowiadan.pl/forum/forum...do-wt.html
Ma to usprawnić działanie całego WT, gdyż nie będziemy tracić czasu na dodatkowe formatowanie tekstu oraz wszystko będzie w jednym miejscu na forum, zamiast czyjejś skrzynki, więc nawet w przypadku nieobecności jednego organizatora inny może te teksty opublikować i co najważniejsze, praktycznie od razu po zakończeniu terminu nadsyłania prac.
Tekst ma być odpowiednio sformatowany, tj. ma posiadać wcięcia akapitowe (tag [.p] bez kropki) oraz ma być napisane standardową czcionką forumową, czyli bez używania tagów [font], [size] i [color]. W przeciwnym wypadku tekst może zostać odrzucony.
Teksty w formie innej niż wątki forumowe, np. pliki PDF, DOC, RTF lub linki do blogów czy innych stron zewnętrznych nie będą przyjmowane.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zasady głosowania i oceny tekstów Nidrax 0 1,745 28-02-2015, 23:55
Ostatni post: Nidrax

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości