Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
[ANALiza] Śląskie wampiry, koputery i Wielkie Młyny
Adres blogaska: http://twilight-mojahistoria.blog.onet.pl/

Analizowali dla was Nidrax i Ginger.

Rozdział I

[Charlie oświadcza Belli, że po tylu latach od śmierci jego żony poznał kogoś nowego. Okazuje się, że wybranka ma na imię Esme i że razem ze swoim synem mają się do nich wprowadzić tego wieczora.]

-W takim razie musimy sie wziasc za robote jesli chcemy zeby tu jakos wygladalo.
-Bells przepraszam cie, ze dopiero teraz co o tym mowie i ze wczesniej nie zapytalem, ale balem sie, a Esme jest dla mnie naprawde wazna.

Tak, bo zamiast dać dojrzewającej nastolatce czas na napady agresji i czas na zaakceptowanie zmieniającej się sytuacji, najlepiej postawić ją przed faktem dokonanym. Niech macocha-to-be wie od razu, w jakie gniazdo się pakuje ^.^

-Nic sie nie stalo tato. Teraz przynajmniej wiem gdzie tak czesto ostatnio chodziles. A terz rusz sie. Pojedz moze na zakupy a ja poszprzatam dom, a potem cos ugotuje.

Terz. Poszprzątam. Kogoś trzeba wysłać do logopedy :p

-Bells nie gotuj- zmieszal sie
-Dlaczego- spytalam zdziwiona
Widzialam zmieszanie na jego twarzy. O co chodzilo?
-Po prostu… Wystarczy jak polozymy na stol po jakies szyneczce czy serku z warzywami i tyle- powiedzial

Nie, no! To przecież ważni dla Charliego ludzie (a przynajmniej Esme), więc trzeba ich jednak odpowiednio ugościć!

[Obrazek: comment_sbF176qeEreoT8Asu22okFanqzOC6fVG.jpg]

Mnie tak zastanawia... Skoro on wie że papu nie... Czy Esme mu powiedziała o swojej drobnej przypadłości? ;]
Dowiedział się, gdy doszło do seksu oralnego ;_; Lekarz całe popołudnie się dziwił, skąd te nacięcia.
Umarłam, Nidu-sama. Umarłam :D

-Dobrze ale i tak musisz pojechac po zakupy. Lodowka jest pusta
Tata pojechal na zakupy, a ja w tym czasie sprzatnelam caly dom. „Wypicowalam” go jak najbardziej bylo mozna.

Zrobiła remont generalny? Bo właśnie to oznacza odpicowywanie czegoś.
Bella przez kilka godzin biegała ze szpachelką w ręce i gazetową czapeczką na głowie.

Mielismy wolny jeden pokoj. W nim pewnie bedzie mieszkal ten Edward, wiec go rowniez wysprzatalam.

Wysprzątała Edwarda zanim jeszcze go poznała. Moc z dupy Mary Sue – po raz pierwszy.

Byla godzina 16.00. Za trzy godziny mieli sie zjawic. Wszystko bylo gotowe. Zadzwonilam do Angeli- mojej naj naj najlepszej przyjaciolki. Jedynej przyjaciolki.

To jedynej czy najlepszej? Bo się pogubiłam.
Była najlepsza spośród całej jednoosobowej listy.

Poprosilam ja by przyszla. Po 15 minutach juz byla. Zwierzylam jej sie z zaistnialej sytluacji. Przed 19 wyszla.

Zapętlenie czasu? Bella skończyła "wypicowywać" dom o godzinie 16:00, goście mieli przyjść za trzy godziny, czyli o 19:00. Koleżanka wyszła PO 19... Albo zakrzywienie czasoprzestrzeni, albo goście po chamsku się spóźniają, skoro miała czas jeszcze się przebrać.
Specjalne zdolności Merysujek do zatrzymywania czasu ^^ Ej, czekaj! Jest napisane, że wyszła PRZED dziewiętnastą :p
Faktycznie, mój błąd. *sigh* założę okulary, będę wyglądać mądrzej xD

Spodobało się? Reszta pod adresem: http://kanalizatornia.nidrax.eu/fantasty...oria-cz-1/
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Spodobało się :)
I reszta jest jeszcze ciekawsza :p
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »